Змінити розмір кеша Chrome для продуктивності в Windows 10

Google Chrome - найпопулярніший веб-браузер в світі. Основна причина цього полягає в тому, що люди відчувають, що Google Chrome працює швидше. Це пов'язано з багатьма факторами. І одним з таких факторів є розмір кеша. Інші браузери можуть керувати розміром кеша браузера через інтерфейс, в той час як Google Chrome не дозволяє це робити. Але це не означає, що це неможливо. Давайте розберемо, як змінити автоматичне керування розміром кеша в Google Chrome, встановивши річний ліміт.

Як змінити розмір кешу Chrome в Windows 10

Крок 1 . Запустіть сам браузер Chrome. Далі клацніть правою кнопкою миші значок Google Chrome на панелі завдань і знову клацніть правою кнопкою миші на запис, позначену як Google Chrome. Тепер натисніть на " Властивості ".

Вхід в Властивості браузера Chrome

Крок 2 . Відкриється вікно властивостей браузера в якому перейдіть у вкладку " Ярлик ". У графу " Об'єкт " вам потрібно дописати: пробіл після "chrome.exe" і  -disk-cache-size-2100000000, де 2100000000 біт, це 2.1 Гб. Натисніть "Застосувати" і "OK", щоб застосувати параметри.

Змінити розмір кеша Chrome 2 Гб

Примітка: У вас повинен бути ярлик на робочому столі Crome, якщо у вас його немає, то ви повинні створити і виконати вище вказані кроки.