Як відключити або включити мікрофон в Windows 10

Сьогоднішній світ в плані конфіденційності в інтернеті дуже небезпечний. Багато користувачів заклеюють веб-камеру, в надії, що їх ніхто не зламає і не побачить, але що робити з мікрофоном, щоб їх не прослуховували? Розберемо способи, як відключити або включити мікрофон в Windows 10.

Включити або відключити мікрофон через диспетчер пристроїв

Крок 1 . Натисніть кнопок Win + R і введіть devmgmt.msc , щоб відкрити диспетчер пристроїв.

Диспетчер пристроїв

Крок 2 . Розведіть графу " Аудіовиходи і аудіовходи " і знайдіть свою марку мікрофона. Далі клацніть правою кнопкою миші по мікрофону і виберіть " Відключити пристрій ". У такому ж порядку, його можна буде включити назад.

Відключити мікрофон в диспетчері пристроїв

Включити або відключити мікрофон в треї

Крок 1 . Натисніть правою кнопкою миші в треї на іконку звуку (динамік) і виберіть " Звуки ".

Звуки в треї

Крок 2 . У новому вікні перейдіть у вкладку " Запис " і знайдіть в списку мікрофон. Далі клацніть по ньому правою кнопкою миші і виберіть " Відключити ". Таким же чином ви його можете потім " Включити " назад.

Відключити мікрофон в звуках

Відключити або включити мікрофон для додатків Windows 10

Напевно ви встановлюєте UWP додатки з магазину Windows 10. Ці додатки можуть запитувати доступ до вашого мікрофона. Давайте подивимося, як вмикати та вимикати мікрофон для окремих додатків в Windows 10. Пам'ятайте це відноситься до UWP додатків з магазину Windows, а не класичним Win32.

Крок 1. Відкрийте " Параметри "> " Конфіденційність "> " Мікрофон "> і праворуч у списку ви знайдете всі програми, яким можна відключити або включити доступ до мікрофона.

Доступ до мікрофона