Як завантажити кодек HEVC (H.265) для Windows 10

Телефон iPhone від компанії Apple знімає відео в форматі High Efficiency Video Coding ( HEVC ), який є стандартом. Він також відомий як H.265 або MPEG-H Part і є приймачем AVC, H.264 або MPEG-4. Формат HEVC підтримує той же якість відео, подвоюючи ступінь стиснення даних і підтримує роздільну здатність 8K UHD 8192 x 4320.

Система Windows 10 раніше підтримувала відкриття файлів у форматі ".hevc", але починаючи з версії 1709, Microsoft цей кодек видалила. Багато власників телефонів iPhone перекидають до себе на комп'ютер відео і задаються питанням, як відкрити відео в форматі ".hevc" в Windows 10 і який кодек потрібно для цього скачати. Давайте розберемо, який кодек потрібно завантажити, щоб відтворити відео формату HEVC на Windows 10.

Cкачать кодек HEVC безкоштовно для Windows 10

Microsoft випустила кодек за $ 0,99 в своєму магазині Microsoft Store. Ясна річ ніхто не буде його купувати. Справа в тому, що в Mcirosoft Store є кодек для розробників, який безкоштовний і відтворює відео в форматі HEVC на Windows 10. Прокрутіть вниз по посиланню в магазин Windows і скачайте розширення:

  • HEVC Video

HEVC Video