Виправити помилку ERR_EMPTY_RESPONSE в Chrome або Yandex

Google Chrome - це веб-браузер в світі номер один і ділить 50% в Росіїї з Yandex. Хоча за ці роки браузери стали досить роздутими, вони все ще знаходяться на вершині ринку. Якщо ви давній користувач Chrome або Yandex, то ви напевно стикалися з безліччю проблем, і не знали, як їх виправити. Сьогодні вирішив розібрати одну відому помилку, як  Дані не отримані - ERR_EMPTY_RESPONSE.

Помилка дані не отримані

ERR_EMPTY_RESPONSE

Ця помилка відбувається, коли користувач намагається зайти на будь-якої веб-сайт. Є різні приводи чому ця помилка виникає і бути точно впевненим неможливо, але ми розберемо способи усунення цієї проблеми, щоб не використовувати інший веб-браузер.

1. Перевірте підключення

Помилка ERR_EMPTY_RESPONSE, як правило, не пов'язана з втратою підключення до мережі, але все можливо. Тому рекомендую насамперед перевірити підключення до Інтернету, щоб переконатися, що все нормально.

2. Скидання мережі і очищення DNS кеша Windows

Бувають випадки, коли мережа глючить через поганий DNS. Це може бути причиною того, що Google Chrome або Yandex показує  ERR_EMPTY_RESPONSE.  Давайте скинемо всю мережу, щоб постаратися позбутися від цієї помилки. Наберіть в пошуку windows 10 " командний рядок " і натисніть на неї правою кнопкою миші, обравши запуск від імені адміністратора.

  • Відкрийте командний рядок від імені адміністратора і введіть наступні команди по одній натискаючи Enter після кожної. Перезавантажте ПК після того, як вели всі команди.

ipconfig /release

ipconfig /all

ipconfig /flushdns

ipconfig /renew

netsh int ip set dns

netsh winsock reset

Скидання мережі і DNS

3. Очистити дані браузера Chrome і Yandex

Всякий раз, коли дані вашого браузера не очищаються якийсь час, можуть виникнути проблеми з браузером. Щоб усунути помилку ERR_EMPTY_RESPONSE, потрібно спробувати очистити історію і всякі дані браузера.

  • При відкритому браузері Chrome або Yandex натисніть поєднання клавіш   Ctrl + Shift  +  Delete , щоб потрапити в параметри очищення даних.
  • Далі перейдіть у вкладку " Додаткові " виберіть діапазон " Весь час ", виділіть всі графи галочками і натисніть " Видалити дані ".

Видалити історію браузера Chrome

4. Очищення внутрішнього DNS кеша в браузері Chrome і Yandex

Браузери Chrome і Yandex це два однакових браузера, точніше бути Yandex побудований на ядрі Chrome. З цього і встановити пристрої у них ідентичні. У ці браузера є свій власний внутрішній DNS кеш, який ми очистимо.

Відкрийте той чи інший браузер і введіть в адресний рядок наступну команду і натисніть " Clear host cache ":

  • chrome: // net-internals / # dns - для Google Chrome
  • browser: // net-internals / # dns - для Яндекс браузера

видалити DNS кеш в браузері яндекс