Помилка BUGCODE_USB_DRIVER в Windows 10

Ще одна прикра помилка на синьому екрані з кодом BUGCODE_USB_DRIVER. Ця помилка виникає через проблеми з файлом системного драйвера usbhub.sys, winusb.sys або usbport.sys. Це означає, що в драйвері універсальної послідовної шини (USB) сталася помилка. Тепер цей драйвер випущений самої Microsoft і поставляється разом з Windows 10. Отже, важко завантажити останню версію цього драйвера з Інтернету. Отже, нам потрібно спробувати деякі основні кроки, щоб спробувати виправити цю проблему.

Як виправити помилку BUGCODE_USB_DRIVER в Windows 10

Якщо у вас включена точка відновлення системи, то ви можете відкотити систему до попереднього стабільного стану вашого комп'ютера. Насамперед спробуйте оновити материнську плату і драйвер USB до останньої версії з офіційного сайту виробника. Також рекомендую скинути настройки BIOS за замовчуванням.

1. Оновлення драйверів контролера USB

Натисніть кнопок Win + X і виберіть з меню " Диспетчер пристроїв ". Тепер розгорніть запис, позначену як " Контролери USB ". Клацніть правою кнопкою миші по всім драйверів, пов'язаним з USB, і виберіть " Оновити драйвер » у відповідному меню.

Оновити складене USB пристрій

2. Перевірте наявність оновлень Windows

Ви повинні переконатися, що на вашому комп'ютері встановлено всі останні оновлення від Microsoft. Для цього вам необхідно перейти " Параметри "> " Оновлення і безпеку "> " Центр оновлення Windows "> " Перевірка наявності оновлень " і перевірити наявність оновлень Windows 10. Тепер, якщо у вас є доступні оновлення, завантажте і встановіть їх.

Перевірка наявності оновлень windows 10

3. Видаліть конфліктуючі програми та сервіси

Додатка і, такі як VMWare, Virtual Box, служби віртуалізації Hyper-V, можуть конфліктувати з драйверами USB-порту в батьківській операційній системі. Ви повинні спробувати видалити VMWare, Virtualbox або будь-які інші подібні програми. Вам також слід розглянути можливість відключення Hyper-V на вашому комп'ютері.

  • Для цього натисніть Win + R і введіть  appwiz.cpl , щоб відкрити " Видалення програм ". Далі зліва натисніть на " Включення або відключення компонентів Windows " і у вас відкриється нове вікно " Компоненти Windows ". У цьому списку знайдіть Hyper-V і зніміть галочку, щоб відключити цей компонент. Натисніть "OK" і перезавантажте ПК, щоб зміни вступили в силу.

Відключення компонента Hyper-V

4. Внесіть зміни в настройках харчування

Наберіть в пошуку пуску " Зміна схеми управління живленням " і відкрийте. У новому вікні схеми управління живленням натисніть на " Змінити додаткові настройки живлення ". Далі у вас відкриються додаткові параметри, де ви повинні знайти в списку " Параметри USB " розгорнути список і вибрати " Заборонено " в розділі " Параметр тимчасового відключення USB-порту ".

Заборонити USB портів відключати харчування

5. Перевірка жорсткого диска на наявність помилок

Відкрийте командний рядок від імені адміністратора і введіть команду:

  • chkdsk /f /r
  • Перезавантажте ПК, після завершення процесу.

Перевірка диска chkdsk / f / r