Як завантажити відео з Твіттера

На платформі Твіттер є відео контент, який можна завантажити прямо по посиланню з самої платформи. Існує багато сайтів, які пропонують скачати відео з Твіттера на комп'ютер або телефон за посиланням в онлайн режимі. Тільки є одне але! Ці онлайн сервіси по завантаженню відео з твітера змушують завантажити програму або розширення для браузера, який може бути небезпечно і збирати про вас інформацію. Також на цих сайтах багато реклами, що не зручно. Зрозуміло чому, так як реклама це їх заробіток і існування самого сервісу. Тут немає нічого поганого, але коли вона на весь екран або її занадто багато, це дискомфорт. Twitter, як і всі популярні платформи, бореться з такими сервісами, і вони не завжди можуть завантажувати відео з Твіттера. Може кому і зручно завантажувати по посиланню через сайти,але я запропоную радикальний метод завантажувати відео з Twitter, а також розберемо пару робочих сайтів, які дозволяють завантажити онлайн за посиланням і не будуть вимагати, щоб ви встановили розширення або програму.

Як завантажити відео з Twitter на комп'ютер або телефон

Більшість сайтів пропонують встановити розширення або програму з Google Play або App Store. Замість це все ми встановимо Telegram і будемо завантажувати відео з Твіттера через бота. Якщо у вас ще не встановлено Telegram, то встановіть його.

Крок 1 . Знайдіть відео в Twitter, яке хочете завантажити. Натисніть по ньому правою кнопкою миші і " Копіювати адресу відео ".

копіювати адресу відео в твіттері

Крок 2 . Відкриваємо Телеграм і в кутку пошуку пишемо @AnyVideoDownloadBot і вибираємо його зі списку. Дивіться уважно, щоб набраний адресу відповідав. Далі просто кидаємо в вікно скопійоване посилання на відео з Twitter. Бот обробить її і видасть вам відео, яке ви можете зберегти на ПК або телефон.

завантажити відео з твіттер через телеграм-бота

Завантажити відео з Twitter онлайн

Якщо хто вважає за краще завантажувати відео з Твіттера онлайн на телефон або комп'ютер, тобто два зручні сервісу, які не будуть вам пропонувати встановлювати сторонні програми і розширення.

    1. twsaver - зручний і простий.
    2. ssstwitter.com - дозволить завантажити приватне відео з Твіттера.

Перейдіть вище за посиланням в будь-який онлайн сервіс і вставте туди скопійоване посилання на відео з Twitter. Далі вам буде запропоновано завантажити в різних дозволах відео. Hight Definiction це максимальна якість.

скачати відео з твіттер онлайн

Нюанс : у деяких випадках, онлайн сервіси вас можуть перекидати на сторінку "прокладку", де у вас з'явиться саме відео на чорному тлі. Ви повинні натиснути знизу праворуч на горизонтальне три крапки і вибрати " Завантажити ".

Завантажити відео з Twitter