Цей видавець був заблокований, і його програми не будуть запускатися на комп'ютері

Іноді, коли ви намагаєтеся відкрити файл, ви можете побачити вікно з попередженням про відкриття файлу з написом: "Цей видавець був заблокований, і його програми не будуть запускатися на комп'ютері. Необхідно розблокувати видавця, щоб запустити програму". Давайте розберемо, як розблокувати видавця, щоб запустити програму.

Цей видавець був заблокований, і його програми не будуть запускатися на комп'ютері

Як запустити заблоковану програму неперевіреного видавця

Ви повинні розуміти, що якщо файл був заблокований, можливо, Windows вважає його небезпечним. Проте, якщо ви впевнені, що це безпечно і хочете відкрити його, ось кілька порад, які ви можете спробувати. Якщо ви сумніваєтеся в його безпеці і вам потрібно запустити цю програму, то створіть точку відновлення системи.

1. Запуск програми за допомогою CMD

Затисніть Shift і натисніть правою кнопкою миші на програмі, яку намагаєтеся запустити, і виберіть " Копіювати як шлях ". Далі відкрийте командний рядок від імені адміністратора і вставте цей скопійований шлях (можна вставити поєднанням кнопок Ctrl + V). Натисніть Enter і ваше додаток запуститися.

Копіювати як шлях і вставити в CMD

2. Розблокувати через властивості файлу

Клацніть по файлу правою кнопкою миші і виберіть " Властивості ". У вкладці "Загальні" поставте галочку " Розблокувати " і натисніть "OK". Тепер ви зможете отримати доступ або відкрити файл.

розблокувати файл

3. Відключити SmartScreen

Тимчасово вимкніть Windows SmartScreen і подивіться, чи допоможе це вам.

4. Використовуйте PowerShell для розблокування файлу

Запустіть PowerShell від імені адміністратора і введіть наступний аплет:

  • Get-ChildItem -Path 'C:\Users\ваш_путь\Downloads\' | Unblock-File

Цією командою ви розблоковуєте всі файли в папці Dekstop, тобто всі файли на робочому столі. Можете створити папку і помістити туди свій ".exe" файл. Задайте свої шляхи замість C: \ Users \ myweb \ Downloads \.

Розблокувати файли через PowerShell