Як перевстановити браузер EDGE в Windows 10

Microsoft EDGE - це новий вбудований браузер за замовчуванням в Windows 10. І так, як він новий, в ньому присутні згодом помилки і різні баги, він не такий стабільний в порівнянні з браузером Chrome, але добре захищений. Браузер Microsoft edge нова фішка microsoft, яка замінила Internet Explorer і виживає його потиху. На відміну від Chrome в браузері EDGE немає скидання налаштувань за замовчуванням і ми розберемо, як перевстановити браузер edge в widows 10.

Важливо: Мова йде про старий Edge, який був в Windows 10 до версії 2004.

Як перевстановити Microsoft Edge

1 Спосіб. В оновленні Fall Creators Update, з'явився спосіб легко скинути додаток браузер Edge за замовчуванням.

  • Відкрийте " Параметри "> " Додатки ".

Вхід в додатку Windows 10


  • Справа виділіть " Програми та можливості ".
  • Знайдіть зліва в поле браузер Microsoft Edge і натисніть " Додаткові налаштування ".

Розширені можливості пошуку браузера Edge


  • У цьому вікні ви побачите дві кнопки "Виправити" і "Скинути" Microsoft Edge.

Виправити і Скинути браузер Майкрософт Edge


2 Спосіб . Вам потрібно завантажитися в безпечному режимі, запустити PowerShell з правами адміністратора і ввести код, який автоматично перевстановить браузер Microsoft Edge. Після завантаження в безпечному режимі, натисніть "пуск" і напишіть в пошуку powershell, далі натисніть на ньому правою кнопкою миші і запуск від імені адміністратора, після чого введіть команду нижче.

remove-item $env:localappdata\Packages\Microsoft.MicrosoftEdge_8wekyb3d8bbwe\* -recurse -Force 2>$null Get-AppXPackage -Name Microsoft.MicrosoftEdge | Foreach {Add-AppxPackage -DisableDevelopmentMode -Register "$($_.InstallLocation)\AppXManifest.xml" -Verbose}

Перевстановити браузер Edge з PowerShell

3 Спосіб . Цей спосіб аналогічний вище, тільки вручну, так як вище спосіб не завжди може спрацювати. Спосіб який допоможе нам скинути браузер edge за замовчуванням за допомогою видалення пакета і зворотного його установки через PowerShell. Для початок вам потрібно буде завантажитися в безпечному режимі. Увімкніть приховані папки в windows і перейдіть по шляху, можете скопіювати шлях і вставити його до себе в провідник, замінивши mywebpc.ru на своє ім'я.

  • C:\Users\mywebpc.ru\AppData\Local\Packages

Знайдіть пакет папку з ім'ям  Microsoft.MicrosoftEdge_8wekyb3d8bbwe , клацніть правою кнопкою миші на цьому пакеті і виберіть властивості .

Microsoft.MicrosoftEdge_8wekyb3d8bbwe

У вкладці загальні , зніміть галочку "Тільки для читання" і натисніть застосувати.

Тільки для читання

Тепер видаліть папку  Microsoft.MicrosoftEdge_8wekyb3d8bbwe і завантажте систему в нормальному режимі. (Вийдіть з безпечного режиму).


Запустіть PowerShell з правами адміністратора. Натисніть "Пошук", введіть powershell, виберіть в результатах Windows PowerShell, натисніть на ньому праву кнопку миші і виберіть з меню, що випадає Запустити від імені адміністратора .

Запуск Windows PowerShell

У програмі вставте код:

Get-AppXPackage -AllUsers -Name Microsoft.MicrosoftEdge | Foreach {Add-AppxPackage -DisableDevelopmentMode -Register "$($_.InstallLocation)\AppXManifest.xml" -Verbose}

PowerShell Get-AppXPackage

Ось ми переустановили браузер Microsoft EDGE в windows 10, після чого він повинен працювати як новий. Не забудьте перезавантажити комп'ютер.