NET :: ERR_CERT_INVALID помилка в браузері Google Chrome

SSL-з'єднання дозволяють користувачеві отримати безпечний доступ до веб-сайту. Google Chrome пропонує таку ж підтримку, яка допомагає підтримувати безпеку користувача під час серфінгу в Інтернеті. Тепер, коли Google Chrome відправляє запит на веб-сайт, який не має SSL, він не завантажує сторінку і видає цю помилку:

Ваше підключення не захищене. Зловмисники можуть викрасти ваші дані з сайту (наприклад, паролі, повідомлення або номери банківських карт). NET :: ERR_CERT_INVALID

NET ERR CERT INVALID

Виправити помилку NET :: ERR_CERT_INVALID в Chrome

Перш ніж продовжити, переконайтеся, що ваш браузер Chrome або Yandex оновлений до останньої версії. Для цього натисніть на три крапки вгорі праворуч браузера, виберіть "Довідка"> "Про браузері Google Chrome".

Оновлення браузера Chrome

1. Введення адреси вручну

Шкідливі програми та посилання можуть перенаправити вас на зовсім іншу підозрілу сторінку. З цього, в адресному рядку браузера ви можете ввести URL-адресу вручну, щоб подивитись, чи це відкрити без помилки веб-сайт.

2. Виправлення налаштувань дати і часу

Неправильні налаштування дати і часу в Windows 10 також можуть викликати подібні конфлікти. Це пов'язано з несумісністю між датою перевірки сертифіката SSL і системним годинником. Отже, користувач повинен синхронізувати свої системний годинник. Для цього перейдіть в Windows 10 "Параметри"> "Час і мова"> "Дата і Час"> і з правого боку виберіть " Встановити час автоматично ".

дата і час Windows 10

3. Виправте налаштування проксі

Наберіть в пошуку "Властивості браузера", потім перейдіть у вкладку " Підключення "> " Налаштування мережі "> поставте прапорець " Автоматичне визначення параметрів " і переконайтеся що ні включений " Використовувати проксі-сервер для локальних підключень ". Якщо ви використовуєте сторонню проксі-службу, обов'язково вимкніть її.

Відключити проксі в Windows

 4. Скинути Google Chrome

Браузер повинен бути закритий. Натисніть комбінації кнопок Win + R, потім вставте в поле, наступний шлях:

  • %USERPROFILE%\AppData\Local\Google\Chrome\User Data

Швидкий вхід в папку Chrome User Data


Тепер виділіть папку з ім'ям " Default " і натисніть комбінації клавіш  Shift + Delete, щоб видалити її безповоротно. Після видалення папки " Default " відкрийте браузер Google Chrome і введіть цей url  chrome://settings/resetв адресний рядок. Далі виберіть " Відновлення заводських налаштувань " і " Скидання ".

Скидання налаштувань Chrome