Зміна місця завантаження додатків Microsot Store в Windows 10

Класичні додатки (UWP), встановлені з Windows Store, встановлені за замовчуванням на тому ж диску, на якому встановлена ​​сама система Windows 10. Всі додатки за замовчуванням зберігаються в папці "C: \ Program Files \ WindowsApps". Папка WindowsApps недоступна без зміни дозволів прав доступу. Якщо системний диск вашого ПК швидко заповнюється, ви можете розглянути можливість зміни місця розташування додатків, які встановлюються з магазину Windows 10. Ви можете використовувати інший локальний диск для установки додатків, а також перенести додатки, які вже встановлені. Давайте розберемо, як змінити завантаження і встановимо інше місце розташування додатків для Microsot Store в Windows 10.

Важливо: Деякі програми не можуть бути встановлені або переміщені на інший диск, вони встановлюються тільки на системний, де сама система. Якщо програма не вміє обробляти установку на несистемний диск, ви побачите повідомлення " Це необхідно встановити на системний диск" при спробі встановити додаток.

Як змінити місце установки додатків в Windows 10

Крок 1 . Відкрийте " Параметри "> " Система "> " Пам'ять пристрою " і праворуч оберіть пункт " Змінити місце збереження нового вмісту ".

змінити місце збереження нового вмісту


Крок 2 . Знайдіть графу " Нові додатки будуть зберігатися тут " і вкажіть своє місце. Починаючи з цього моменту, коли ви встановлюєте нові додатки з магазину, нове місце буде використовуватися для його установки. Windows 10 автоматично створює папку під назвою WindowsApps в кореневому каталозі вибраного диска і зберігає всі встановлені додатки в цій папці.

Змінити шлях папки для додатків Windows 10

Перенесення встановлених додатків

Якщо у вас вже встановлено безліч додатків з магазину на системний диск з Windows 10, ви можете перемістити їх на інший диск, що не переустанавлівая їх. Варто зазначити, що не всі програми підтримують перехід на нове місце.

Крок 1 . Відкрийте "Параметри"> "Додатки"> "Програми та можливості"> праворуч знайдіть програму, яку потрібно перемістити, а потім натисніть на ньому. Натисніть кнопку " Перемістити ", виберіть диск, на якому ви хочете перемістити додаток, а потім знову натисніть кнопку " Перемістити ", щоб перемістити додаток в нове місце.

Перемістити встановлені додатки