Голосовий помічник Аліса - Як відключити і видалити

Аліса - голосовий помічник від компанії Яндекс. Аліса може бути як програмне забезпечення, яке встановлюється окремо на комп'ютер з Windows 10, так і інтегрована в яндекс браузері для комп'ютера або телефону на Android або IOS. Деяким користувачам не подобається грубе нав'язування голосового помічника Аліси, і вони не знають як видалити Алісу з комп'ютера або відключити її в браузері. Якщо голосовий помічник Аліса є програмою, то її легко видалити з комп'ютера. Якщо Аліса інтегрована в Яндекс Браузер, ми зможемо її тільки відключити, так як яндекс не дає можливості видалення голосового помічника. У цій інструкції про те, як повністю видалити Алісу на ПК з Windows 10, і як відключити Алісу в Яндекс браузері на телефоні і комп'ютері.

зміст:

  1. Видалити Алісу з комп'ютера.
  2. Відключити Алісу в Яндекс браузері на ПК.
  3. Відключити Алісу на телефоні.

Як повністю видалити Алісу з комп'ютера з Windows 10

Натисніть на клавіатурі поєднання кнопок Win + R і введіть appwiz.cpl , щоб швидко відкрити видалення програм. Далі знайдіть в списку " Голосовий помічник Аліса ", виділіть одним кліком мишки, і натисніть зверху на " Видалити ".

видалити Алісу з комп'ютера

Як відключити Алісу на комп'ютері в яндекс браузері

Відкрийте на комп'ютері Яндекс Браузер і натисніть зверху в правому куті на горизонтальні три смужки, і виберіть " Налаштування " .У лівому стовпчику натисніть на " Інструмент " і знайдіть праворуч графу " Голосовий помічник Аліса ". Приберіть галочку " Включити голосову активацію фразою ", щоб відключити активацію Аліси в браузері для комп'ютера. Також, ви можете прибрати дві галочки в " Бічний панелі " щоб Аліса зникла з браузера на стартовій сторінці з лівого боку.

Відключити Алісу в яндекс браузері для комп'ютера

Як відключити Алісу на телефоні в яндекс браузері

Відкрийте на телефоні браузер від Яндекс і натисніть на три крапки, яке розташоване в самому пошуку. Далі виберіть " Налаштування ", знайдіть в списку пункт " Голосові можливості " і натисніть по цьому пункту.

настройки браузера на телефоні

 Виберіть " Не застосовувати препарат голос ", тим самим ви вимкніть Алісу в браузері на телефоні.

Відключити Алісу в яндекс браузері для телефону