Як примусово закрити закриту програму в Windows

У цьому керівництві розглянемо, як примусово закрити програму, навіть якщо програма не буде закрита за допомогою  диспетчера задач . Щоб закрити невирішені завдання або програми, ви можете використовувати інструмент taskkill.exe або спробувати завершити дерево процесів. Якщо ви відкриєте " Диспетчер завдань ", клацніть правою кнопкою миші на процес і виберіть  Завершити задачу , то процес повинен закритися. Якщо цього не станеться, перейдіть на вкладку " Відомості" , клацніть правою кнопкою миші на процес і виберіть " Завершити дерево процесів" . Може бути, це допоможе. Якщо немає, тоді заглибимося і розберемо, як закрити закриті програми примусово і вбити процес.

Як закрити примусово програму, яку диспетчер задач не може завершити

Перше, що Вам потрібно спробувати - це натисканням вибрати програму, яка хочете закрити, а потім натиснути поєднання клавіш  Alt + F4 . Якщо не допомогло, то використовуємо  taskkill .

1 . Відкрийте командний рядок від імені адміністратора і введіть команду Tasklist. Зробити це можна набравши в "пошуку" меню пуск слово "командний рядок", натиснути на відповідність правою кнопкою миші і вибрати запуск від імені адміністратора.

Tasklist

2 . Щоб вбити будь-який конкретний процес, введіть наступну команду Taskkill /IM browser.exe /F. Де / F використовується, щоб примусово вбити процес, а browser.exe це процес запущеного мною Яндекс браузера.

Вбити певний процес

3 . Ви також можете вбити будь-який конкретний процес, використовуючи свій ідентифікатор, команда tasklist також відображає ідентифікатори процесу. Ви можете побачити стовпець PID на скріншоті 1. Щоб вбити будь-який процес, використовуючи його ідентифікатор, виконайте команду Taskkill /PID 2704 /F

Вбити процес по PID

4 . Щоб вбити кілька процесів по PID задайте наступну команду  Taskkill /PID 15580 7352 14580 12488 /F.

Закрити кілька процесів по PID одночасно