Windows 10 не вдалося виявити параметри проксі мережі

Коли ви бачите жовтий знак оклику мережі WiFi або Ethernet на панелі завдань, то запускаєте діагностику неполадок, яка видає повідомлення про помилку, що " Windows не вдалося автоматично виявити параметри проксі цієї мережі ". Винуватцем цієї помилки можуть бути пошкоджені кабелі системні файли, параметри мережі збилися або шкідливі програми змінило їх. Також, проксі-сервер діє як проміжний сервер між вашим комп'ютером і кількома іншими серверами, і будь-яка помилка в проксі-сервері не дозволяє користувачеві увійти в Інтернет, що і спричинить за собою помилку виявлення проксі при діагностиці мереж. Розберемо, що робити і як виправити помилку, коли Windows 10 не вдалося виявити проксі мережі.

Windows не вдалося автоматично виявити параметри проксі цієї мережі

1. Вимкнути / Увімкнути мережевий адаптер

Натисніть кнопок Win + R і введіть ncpa.cpl , щоб відкрити властивості мережевих адаптерів. Далі клацніть правою кнопкою миші по кожному включеному адаптера і відключіть їх все. Зачекайте хвилину і включіть все назад.

відключити включити мережевий адаптер

2. Налаштування проксі

Відкрийте "Параметри"> "Мережа та Інтернет"> "Проксі-сервер"> справа вимкніть "Використовувати проксі-сервер", якщо він був включений.

настройки проксі сервера вручну

3. Скидання Winsock, IP і DNS

Запускаємо командний рядок від імені адміністратора і вводимо одну команду нижче, після чого перезавантажуємо ПК.

  • netsh winsock reset catalog

Якщо це не допомогло то вводимо додаткові команди нижче по черзі, натискаючи enter після кожної:

  • netsh int ipv4 reset reset.log
  • netsh int ipv6 reset reset.log
  • ipconfig /flushdns
  • ipconfig /release
  • ipconfig /renew

netsh winsock reset catalog

4. Сканування на віруси

Шкідливе ПО може змінити параметри вашої мережі для перенаправлення на сервера зловмисника, щоб переглядати ваш трафік. З цієї причини варто перевірити систему Windows на віруси. Для цього я рекомендую скористатися антивірусним сканером як Zemana або Dr.Web CureIt.

5. Перевірка системних файлів

Пошкоджені системні файли можуть бути винуватцем помилки, коли Windows 10 не вдалося виявити параметри проксі мережі. Запустіть командний рядок від імені адміністратора і введіть дві команди по черзі, чекаючи закінчення процесу після кожної.

  • sfc /scannow
  • DISM /ONLINE /CLEANUP-IMAGE /RESTOREHEALTH

Запуск SFC в CMD

6. Скидання мережі

Натисніть Win + I і виберіть "Мережа та Інтернет"> перегорніть в самий низ і натисніть на "Скидання мережі". У новому коні натисніть " Скинути зараз " і помилка " Windows не вдалося автоматично виявити параметри проксі цієї мережі " повинна усунутися.

скидання мережі Windows 10 2004

7. Авто DNS

Натисніть кнопок Win + R і введіть ncpa.cpl. Далі натисніть правою кнопкою миші по адаптера через який здійснюєте вихід в Інтернет, і виберіть " Властивості ". У новому вікні виділіть один раз натисканням мишки " IP версії 4 (TCP / IPv4) " і нижче натисніть на кнопку " Властивості ". У наступному вікні встановіть значення DNS на " Отримати адресу DNS-сервера автоматично ", встановіть нижче галочку " Підтвердити параметри при виході " і OK.

настройка DNS від google