Виправити помилку SEC_ERROR_UNKNOWN_ISSUER в Firefox

Відвідуючи різні сайти за допомогою браузера Firefox ви можете зіткнутися з повідомленням про помилку " Ваше з'єднання не захищене " з вказує кодом SEC ERROR UNKNOWN ISSUER . Це означає, що даний сайт небезпечний і не має відповідного сертифіката, який захищає ваше з'єднання. В цьому випадку вам потрібно покинути даний сайт. Якщо ви впевнені, що сайт має https і він безпечний, а також помилка "SEC_ERROR_UNKNOWN_ISSUER" з'являється і на інших сайтах як google.com або yandex.ru, то винуватцем цієї проблеми є кореневий сертифікат security.enterprises , який може відключитися. Також, сторонній антивірус як Касперський може видавати цю помилку через перевірки зашифрованих зв'язків, які блокуючи його.

ваше з'єднання не захищене SEC ERROR UNKNOWN ISSUER

Ваше з'єднання не захищене SEC_ERROR_UNKNOWN_ISSUER

Насамперед, перевірте дату і час на комп'ютері. Другим, якщо у вас встановлений сторонній антивірус, то вимкніть перевірку SSL в параметрах антивіруса. Якщо ви не можете знайти цей параметр, то просто відключіть антивірус на час і спробуйте запустити сайт. Якщо сайт запуститися, то у вас два виходи: додати сайт виключення антивіруса або видалити його.

Відкрийте браузер Firefox і введіть цей шлях about: config в адресний рядок браузера. Натисніть погодитися з ризиком і показати все. У вікно пошуку введіть " security.enterprise " і з'явиться параметр security.enterprise_roots.enabled з параметром false . Натисніть зліва на стрілочку, щоб встановити true і помилка повинна усунутися.

security.enterprise_roots.enabled