Помилка 0x8007000e при оновленні функцій в Windows 10

Windows 10 безліч помилок при оновленні функцій. Однією з таких помилок, є помилка 0x8007000e при оновленні. Цей код помилки часто буває при завантаження та інсталяції цього оновлення компонентів системи. Основною причиною цієї помилки є брак пам'яті, місця на диску або проблеми в самому "служби Windows Update". Давайте розберемо, що робити і як виправити код помилки 0x8007000e в Windows 10.

Виправити помилку 0x8007000e поновлення Windows 10

Спосіб 1 . У більшості випадках ця помилка виникає при нестачі пам'яті або пам'яті недостатньо вільного місця на диску. З цього, перезавантажте ПК, і спробуйте оновитися. Приберіть всі зайві програми, які зжирають ОЗУ-пам'ять і звільніть місце на диску. Також видаліть сторонній антивірус. Нижче пункти допоможуть вам.

  1. Як відключити зайві програми в автозавантаження.
  2. Як звільнити місце на диску.
  3. Видаліть сторонній антивірус.

Спосіб 2 . Запустіть засіб усунення неполадок. Для цього відкрийте "Параметри"> "Оновлення і безпеку"> "Усунення неполадок"> справа "Центр оновлення Windows".

Також раджу скористатися необхідні інструменти від Microsoft щодо усунення неполадок при оновленнях.

Пошук та усунення несправностей служби Windows Update 10

Спосіб 3 . Відкрийте командний рядок від імені адміністратора і виконайте команди по черзі, чекаючи закінчення процесу після кожної:

  1. sfc /scannow
  2. chkdsk C: /f /r /x

CHKDSK перевірка і відновлення жорсткого диска

Спосіб 4 . Скачайте Media Update з офіційного сайту Microsoft і спробуйте оновити систему через нього. Перейдіть на сайт і натисніть " Оновити зараз ".

Якщо нічого не допомогло, то рекомендую звернутися до цього керівництву. Воно усуває багато помилок пов'язаних з оновленнями Windows 10.