Як змінити дозвіл екрана в Windows 10

Правильне дозвіл екрана на вашому ПК дуже важливо, оскільки воно полегшує чіткість зображень і відображення вмісту. Windows має власні настройки масштабування за умовчанням, які найкраще підходять для вашого комп'ютера, ви завжди можете налаштувати дозвіл екрана відповідно до ваших уподобань. Дозвіл екрану визначає розмір тексту, зображень та значків на моніторі. Якщо воно занадто велике, це призводить до того, що текст і графіка занадто малі і можуть викликати непотрібне зорову напругу. З іншого боку, якщо дозвіл екрана занадто низька, це призводить до втрати цінної видимості на моніторі, оскільки текст і зображення виглядають занадто великими. Тому важливо отримати краще дозвіл екрана, яке підходить вашим очам і монітора.

Як налаштувати параметри екрану в Windows 10

Натисніть на робочому столі правою кнопкою миші і виберіть Параметри екрану .

параметри екрану


Зліва переконайтеся що стоїть "Екран", а праворуч в рядку дозвіл виберіть для вас найбільш підходяще. Якщо у вас не такі настройки, то дивіться нижче.

Змінити дозвіл екрана в Windows 10

Якщо у вас стара, що не оновлена Windows 10, то настройки виглядають по іншому. З цього вам потрібно натиснути на Додаткові параметри екрану .

Розширені можливості пошуку екрану