Режим літака постійно включається і відключається в Windows 10

Режим польоту дозволяє відключити всі бездротові сигнали, що надходять на ваш пристрій Windows 10. При включенні цього режиму будуть відключені служби як Інтернет, Bluetooth, GPS, GNSS, NFC і стільниковий зв'язок. Іноді "Режим літака" може сам постійно включатися і відключатися в не залежності, де ви знаходитесь, вдома або в літаку. Автоматичне включення і відключення функції "Режиму літака" може відбуватися через проблеми в управлінні харчуванні або мережевого адаптера. Давайте розберемо, як виправити, коли режим літака постійно включається і відключається в Windows 10.

1. Пошук та усунення несправностей мережі

Іноді автоматичне усунення неполадок допомагає вирішити багато проблем в Windows 10 і режим літака не виняток. Відкрийте " Параметри "> " Оновлення і безпеку "> " Усунення неполадок "> праворуч знайдіть " Мережевий адаптер " і запустіть.

Пошук та усунення несправностей мережевого адаптера

2. Харчування мережевого адаптера

Якщо ви використовуєте ноутбук з Windows 10 від мережі і "Режим літака" працює без проблем, а при використанні внутрішнього акумулятора "Режим літака" починає автоматично включатися і відключатися, то проблема в електроживленні мережевого адаптера.

Щоб відключити цю функцію, натисніть Win + X і виберіть " Диспетчер пристроїв ", знайдіть і розгорніть графу " Мережеві адаптери ". Натисніть правою кнопкою миші на свій адаптер або виберіть " Властивості ". У новому вікні перейдіть у вкладку " Управління харчуванням " і приберіть галочку " Дозволити відключення цього пристрою для економії енергії ".

мережевий адаптер відключити харчування

3. Відновити мережевий драйвер

Якщо у поточного встановленого драйвера є проблеми, то перевстановлення повинна вирішити проблему з автоматичним відключенням і включенням режиму літака. Потрібно завантажити офіційний драйвер від виробника вашого ноутбука або іншого пристрою для Windows 10. Це можна зробити перейшовши на офіційний сайт Asus, якщо у вас ноутбук Asus, і скачати драйвера для мережевих адаптерів. Якщо у вас ноутбук іншої марки, наприклад Intel або Dell, то переходимо на сайти цих компаній.