Як скинути Windows 10 без використання меню "Параметри"

Функція "Параметри" грає дуже важливу роль в усуненні проблем Windows 10, оскільки надає доступ до засобів усунення неполадок, функції "Скидання" і т. П. Якщо ви хочете скинути додаток Windows Store або Скинути цей комп'ютер, вам необхідно використовувати "Параметри Windows 10 ". Але одна з найбільш неприємних помилок, яка зі мною сталася нещодавно - це те, де "Параметри" не відчиняються або не спрацьовують при спробі відкриття. І в цьому випадку я вирішив написати, як повернути комп'ютер в початковий стан, якщо не працюють "Параметри", і ви не можете дістатися до налаштування відновлення.

Повернути комп'ютер в початковий стан без використання меню Параметрів

Щоб перезавантажити комп'ютер, не використовуючи меню "Параметри" в Windows 10, основним варіантом, який залишається, є використання додаткових параметрів запуску при запуску ПК. Просто перезавантажте ПК три рази і ви потрапите в додаткові настройки, де можна запустити "Повернути ПК в початковий стан".

Коли ви завантажуєтесь до логотипу Windows, перезавантажте ПК і так три рази.

1. Використання блокування екрану

Щоб завантажити додаткові параметри запуску з екрану блокування, вам необхідно виконати декілька простих кроків.

  • Якщо ви вже  увійшли  в свій обліковий запис, просто натисніть комбінацію клавіш  WIN + L , щоб потрапити на екран блокування, далі натисніть кнопку харчування в нижній правій частині екрану. Натисніть і утримуйте Shift  на клавіатурі, і натисніть " Запустити знову ".
  • Це перезавантажить ваш комп'ютер в режимі додаткових параметрів.

Перезавантаження з екрану блокування в додаткові параметри

2. Використання командою рядка

Перезавантажити комп'ютер в "розширені параметри запуску" за допомогою командного рядка. Запустіть командний рядок і введіть команду:

  • shutdown /r /o /f /t 00

Потрапити в розширені параметри за допомогою cmd

3. Використання меню Пуск

Відкрийте меню "Пуск", натисніть кнопку вимикання, далі затисніть кнопку Shift + і натисніть на Перезавантаження . Це перезавантажить ваш комп'ютер в режимі розширеної настройки.

Перезавантаження з спеціальними параметрами windows 10

Скидання ПК через розширені параметри запуску

Після того, як ви завантажилися в параметри розширеного запуску, вам необхідно перейти до налаштування, яка дозволяє скидати ваш комп'ютер з Windows 10. Натисніть " Пошук і усунення несправностей "> " Повернути комп'ютер в початковий стан ". Виберіть "Зберегти мої файли" або "Видалити все", як вам зручно і дотримуйтесь подальших інструкцій на екрані. Це поверне ваш комп'ютер в початковий стан.

Пошук і усунення несправностей в системі