Як виправити CDPUserSvc припинив роботу в Windows 10

Користувачі Windows не раз запитували про рішення коли CDPUserSvc перестав працювати на комп'ютері. Ця помилка початку вискакувати після поновлення Anniversary Update Windows 10. На офіційних форумах Майкрософт мало інформації по CDPUserSvc модулю, чому він перестає раптово працювати.

CDPUserSvc (Connected Devices Platform User Service) - це сервіс, який належить службі платформи підключених пристроїв введених в Windows 10. Насправді це невелика форма призначених для користувача компонентів Microsoft (CDP).

Метою цієї послуги є в основному синхронізація OneDrive, електронних листів, а також живих фрагментів. Помилка виникає при кожному перезапуску або вході в систему і звучить наступним чином:

CDPUserSvc_xxx перестав працювати. Виникла проблема привела до припинення роботи програми. Закрити програму.

Помилка CDPUserSvc_2f651

Примітка : На щастя, ви можете ігнорувати цю помилку вона ніяк не впливає на операційну систему. Ви вирішите проблему лише тільки на деякий час, якщо у кого є способи, то буду радий їх вислухати і дописати до існуючих. Крім того, оскільки ви будете відключати цю послугу, деякі функції можуть бути відсутні в операційній системі Windows 10.

Способи вирішення проблеми з помилкою CDPUserSvc

1. Відключення служби через реєстр

  • Натисніть Win + R і введіть regedit .

win + r


Перейдіть за наступним шляхом в редакторі реєстру:

  • HKEY_LOCAL_MACHINE\SYSTEM\CurrentControlSet\Services\CDPUserSvc
  • Як тільки ви перейшли на кінцевий шлях  CDPUserSvc , то справа знайдіть параметр DWORD під ім'ям Start , натисніть на нього два рази і задайте значення 4 .

Реєстр CDPUserSvc відключення

2. Ізолювати процес

Деякі з експертів придумали інше рішення. Ви можете виправити помилку CDPUserSvc, зупинити роботу в Windows 10, ізолюючи процес.

  • Запустіть командний рядок (CMD) від імені адміністратора.

CMD з правами адміністратора


Введіть наступну команду:

  • sc config cdpusersvc type=own

За допомогою цієї команди, система буде ізолювати цей модуль примусово.

Відключення служби CDPUserSvc через CMD