Файл: BCD з кодом помилки 0xc0000034 в Windows 10

Ваш комп'ютер з Windows 10 дуже часто зависає при запуску і видає стоп-код 0x0000034 BCD? Деякі користувачі Windows 10 стикаються з цією проблемою, коли операційна система не завантажується. Коли виникає проблема "синього екрану смерті", ви бачите повідомлення:

Відновлення, ваш комп'ютер або пристрій необхідно відновити: "У файлі даних конфігурації завантаження відсутній деяка необхідна інформація, файл: \ BCD, код помилки: 0xc0000034".

По-перше, слід розуміти, що BCD позначає дані конфігурації завантаження. Найбільш поширеною причиною цієї помилки є пошкоджені, неправильно налаштовані або відсутні файли завантажувача. І це може статися через перебої в харчуванні, помилок запису, вірусів завантажувального сектора. Іноді файли завантажувача також стають пошкодженими, коли ви налаштовуєте їх вручну. Давайте розберемо, як виправити простим рішенням проблему BCD з кодом помилки 0xc0000034 для Windows 10.

Як виправити код помилки 0xc0000034 BCD в Windows 10

Крок 1 . Ви не можете завантажитися на робочий стіл Windows 10 і не маєте доступу до файлів навіть через безпечний режим. По-цьому, для початок треба записати установчу USB флешку з Windows 10. Далі почніть установку Windows 10 і коли дійдете до пункту " Встановити ", натисніть знизу на " Відновлення системи ". Після цього вас перекине в додаткові параметри завантаження Windows.

Відновлення системи при установки Windows 10

Крок 2 . Далі перейдіть за параметрами  та усунення несправностей > Додаткові параметри  і насамперед спробуйте " Відновлення при завантаженні ". Якщо це не допомогло, то запустіть " Командний рядок " і дотримуйтесь кроку 3.

Запуск командного рядка при установки Windows 10

Крок 3 . У вікно командного рядка задайте наступні команди, одну за одною, щоб відновити завантажувач:

  • bootrec /fixMBR
  • bootrec /fixBoot
  • bootrec /rebuildBCD

Закрийте вікно CMD і перезавантажте ПК.

bootrec fixMBR cmd

Крок 4 . Коли ви перезавантажуєте комп'ютер, максимальна ймовірність того, що Windows 10 буде завантажуватися нормально, але якщо вона не завантажується і в цей раз, повторіть описані вище кроки, щоб запустити командний рядок і введіть цю команду:

  • BCDboot c:/windows /s c: /l ru-ru