Як повернути екран (робочий стіл) на 90 ° в Windows 10

Система Windows 10 може повернути екрану без сторонніх програм. Ви можете повернути робочий стіл на 90 °, 180 ° або 360 ° з різних причин. У декого може бути просто збився параметр орієнтації дисплея і екран потрібно повернути в нормальне положення. Для інших, орієнтація дисплея - потрібна і зручна функція, щоб розмістити більше інформації на моніторі, зокрема інфографіки. У цій інструкції про те, як на комп'ютері або ноутбуці з Windows 10 повернути екран робочого столу на певний градус або повернути в нормальне положення.

Як повернути екран на ноутбуці або комп'ютері з Windows 10

1 спосіб . Цей спосіб підійде для швидкого взаємодії з орієнтацією екрана і не застосуємо до багатьох ноутбуків або комп'ютерів. Справа в тому, що ця функція поставляється в графічних драйверах, і якщо виробник відео драйвера зробив цю функцію, то вона буде.

Щоб повернути екран в нормальне положення, натисніть поєднання клавіш Ctrl + Alt + стрілки (вниз, верх, вліво, вправо).

Повернути екран на клавіатурі.  Ctrl + Alt + стрілки.

2 спосіб . Цей спосіб має на увазі перевертання екрану на 90 градусів через параметри системи Windows 10 або Windows 7, просто змінивши орієнтацію дисплея.

Натисніть Win + R і введіть desk.cpl , щоб швидко відкрити параметри дисплея. Знайдіть графу " Орієнтація дисплея " і розсуньте список. Буде вказаний список:

  • Альбомна 0 °.
  • Книжкова 90 °.
  • Альбомна перевернута 180 °.
  • Книжкова перевернута 360 °.

орієнтація дисплея