Як відкрити файл з розширенням DAT

Формат файлу .dat створюється додатками і зберігає в собі дані цього додатка для правильної роботи. Дані у файлі DAT матимуть вигляд текстового або довічного формату. У рідкісних випадках можна зустріти відеофайл dat, створений програмами як CyberLink. Наприклад, ви встановлюєте гру Minicraft і вона автоматично створює файл формату Villages .dat в якому зберігатимуться дані гри всього села NPC. Це розташування по X і Y будинків, час, ім'я гравця і т.п. У свою чергу файл Villages.dat може зберігається у вигляді стислих NBT файлів, які окремо будуть відповідати за різні конфігурації даних. Це стосується і програм, які самі при установці створюють файл DAT, щоб внести в нього конфігурацію роботи програми для правильної роботи.

Чим відкрити .dat файл в Windows?

Файл DAT містить текст, відео, конфігурацію або дані пов'язані з зображеннями. Тому відкриття файлу буде залежати від його даних. У деяких випадках, розширення файлу .dat можна відкрити за допомогою програми, яка і створила цей файл при установці. Так як файли dat в більшості випадках мають текстовий зміст, то відкрити їх можна за допомогою Notepad ++. Якщо файл dat є зображенням, можна спробувати відкрити його в Paint.

Перевірка місця розташування файлу DAT може підказати користувачу, що це за файл. Найчастіше користувачі можуть знайти файл .DAT в папці своїх ігор або програм. Ці файли будуть містити дані певних частин гри або програми, які можуть бути зображеннями, відео або конфігурацією.

відкриття файлу DAT в Notepad ++

Також можна змінити розширення файлу DAT для перетворення його в інший формат, наприклад mp4. Далі його можна відкрити в будь-якому за допомогою медіаплеєра без будь-яких проблем.

Щоб на кінці відображалося розширення імені файлу, потрібно включити цю функцію в Windows.

змінити dat на mp4

Як відрити Winmail.dat

Коли ви відправляєте електронного листа з Outlook або Exchange одержувачу, який використовує інший поштовий клієнт, він отримає текстове повідомлення з вкладенням з winmail.dat . Цей файл в собі зберігає зміни обсягу тексту або виділення жирним шрифтом. Коли користувач одержує поштою лист із вкладеним файлом winmail.dat, задається питанням, як відрити такий файл. Все просто, є спеціальний онлайн ресурс, який допоможе вам відкрити поштове вкладення winmail.dat.

  • //www.winmaildat.com/

winmaildat site