Як включити або відключити Подання завдань в Windows 10

Подання завдань   (вона ж тимчасова шкала або  Timeline ) - одна з основних функцій, створених у версії 1803 для Windows 10 April. За допомогою функції Timeline ви можете легко повернутися до того, що ви робили з документами, визначеними програмами та іншими діями на вашому ПК. За допомогою функції уявлення завдань ви можете переглядати дії за останні 30 днів і відновлювати ці дії одним клацанням. Це означає, що ви можете не тільки переглядати дії з минулого, але також можете відновити ці дії. Наприклад, якщо ви переглядали сторінки на моєму сайті mywebpc два тижні тому в браузері Edge, ви можете повернутися на цю веб-сторінку одним натисканням.

Тимчасова шкала Windows 10

Щоб переглянути своє уявлення завдань, використовуйте поєднання кнопок: логотип Windows + Tab . У верхній частині екрану ви можете переглянути всі поточні дії, які відбуваються на вашому ПК прямо зараз. Щоб переглянути попередні дії, використовуйте смугу прокрутки праворуч. Хоча це відмінна можливість для Windows 10, не всі користувачі будуть її використовувати. Крім того, не всі програми підтримують цю функцію. Windows 10 може відображати тільки дії з індивідуальних програм. Ця функція відмінно працює, тільки якщо ви використовуєте обліковий запис Microsoft для входу в Windows 10. Користувачі локального облікового запису будуть бачити тільки поточні й останні дії, коли вони відкриють екран перегляду завдання.

Включення і відключення Уявлення завдань (Timeline) в Windows 10

Чесно сказати я не знаю чому вони її назвали уявлення завдань в перекладі на російську, якщо  Timeline  це тимчасова шкала . Пошлюся на те, що microsoft не вміють навіть google перекладачем скористатися, ну да ладно. Щоб визначити, чи виконуватиметься тимчасової шкали, виконайте наведені нижче вказівки.

Відкрийте "Параметри"> "Конфіденційність"> " Журнал дій ".

  1. Якщо ви хочете, щоб Windows 10 не збирається ваші дії, приберіть галочку Дозволити Windows збирати мої дії з цього комп'ютера .
  2. Ви також можете відключити синхронізацію дій комп'ютера з хмарою для спокою.
  3. Можете зупинити Windows 10 від показу вашої діяльності, переміщаючи повзунок поруч з вашим профілем в положення Викл . Але це не дозволить Windows 10 відображати ваші минулі дії на екрані перегляду завдань.

Існує також можливість видалити історію дій з вашого ПК під управлінням Windows 10. Натисніть нижче на Управління даними про дії в рамках облікового запису Майкрософт і дотримуйтесь запропонованим вам інструкціям.

Налаштування запису поданні завдань в Windows 10


Також ви можете прибрати "Подання завдань" з самої панелі задач. Для цього просто натисніть на її зображення правою кнопкою миші і зніміть галочку з пункту " Показати кнопку Перегляду завдань ".

Прибрати з панелі завдань уявлення завдань