Чи безпечно видаляти файли з папки Windows Installer?

Папка Installer є прихованою захищеної системної папкою і знаходиться по шляху C: \ Windows \ Installer. Вона призначена для кешування встановлених додатків. У цій папці знаходяться файли: (.msp) - відповідають за виправлення програм і (.msi) - відповідає за перевстановлення і видалення програми. Що це означає? Коли ви встановлюєте програму, то це означає, що її можна оновлювати, відновити, видалити, і за все це відповідає папка Installer в Windows. Згодом вона може досягати декількох Гб простору на диску. Розмір цієї папки залежить від кількості встановлених програм на вашому ПК. Ті хто використовують SSD диски з малою кількістю пам'яті, ця папка може стати головним болем і виникає питання: Чи можна вручну видалити вміст в папці Installer? Відповідь: Ні.

Якщо ви видалите файли в цій папці, то не зможете оновити, видалити або відновити будь-яку програму. Якщо у вас виникла думка, що можна зробити символічну посилання і перемістити папку на інший диск, то ви помиляєтеся. Якщо ви зробите символічне посилання і перемістіть папку на інший локальний диск, то в більшості випадків будете отримувати помилку " Системі не вдається відкрити вказаний файл - помилка 2755 ".

Чому у мене немає папки Installer? Як її зробити видимої?

Папка Installer, яка знаходитися по шляху C: \ Windows, є прихованою захищеної системної папкою. Для цього потрібно включити дві функції. Відкрийте провідник (Цей комп'ютер) і зверху в лівому кутку натисніть на " Файл "> " Змінити параметри для папок і пошуку ". У новому вікні перейдіть у вкладку " Вид " і:

  1. Зніміть галочку " Приховувати захищені системні файли ".
  2. Встановіть " Показувати приховані файли, папки і диски ".

прихована папка installer

Як правильно почистити папку Installer в Windows

Найоптимальніший спосіб зменшити розмір папки Installer в Windows - це видалити непотрібні програми. Також є спеціальна програма PatchCleaner. Перед тим як використовувати утиліту, скопіюйте повністю папку Installer на інший локальний диск, тим самим у вас буде резервна копія.

  • скачайте PatchCleaner

Запустіть програму і вона автоматично почне аналізувати папку installer. Далі вам буде показано кількість файлів і розмір у яких немає вже взаємозв'язку з програмами і їх можна безпечно видалити. Натисніть на Delete для видалення непотрібних msi і msp файлів. Натиснувши на кнопку Move, ви перемістіть ці файли по шляху, який вказаний. Переміщатися будуть файли саме ті, у яких немає взаємозв'язку з додатками, а не повністю вся папка Installer.

PatchCleaner