Ваш обліковий запис відключена. Зверніться до адміністратора

Якщо ви не можете увійти в свій обліковий запис користувача при запуску ноутбука або комп'ютера, і бачите повідомлення "Ваш обліковий запис відключена, зверніться до системного адміністратора", то це може трапиться через шкідливого ПО, яке могло змінити налаштування на вашому ПК. Єдине рішення увійти на робочий стіл, це використовувати другу обліковий запис адміністратора і включити поточну. Якщо немає другої облікового запису з правами адміністратора, то ви можете включити прихований обліковий запис адміністратора. Давайте розберемо, як виправити помилку "Ваш обліковий запис відключена, зверніться до системного адміністратора" при вході на робочий стіл в Windows 10 / 8.1 / 7.

Ваш обліковий запис відключена

Ваш обліковий запис відключена, зверніться до системного адміністратора Win10

Вам потрібно зайти в додаткові параметри завантаження. Коли ви дійдете до помилки при введенні логіна і пароля, то знизу праворуч буде кнопка "Живлення". Затисніть і утримуйте кнопку лівий " Shift ", потім і натисніть " Харчування " і " Перезавантажити ".

Вхід в додаткові параметри з екрана блокування

Далі вибираємо "Пошук і усунення несправностей"> "Додаткові параметри"> "Параметри завантаження" і в такий вікні тиснемо перезапустити.

параметри завантаження

У новому вікні натискаємо F6 , щоб " Включити безпечний режим з підтримкою командного рядка ".

Включити безпечний режим з CMD

У командному рядку задайте команду net user Администратор /active:yes, щоб активувати вбудовану учетку адміна. Далі введіть команду  shutdown / r , щоб перезавантажити комп'ютер. Можете вручну.

Увага: Далі ви завантажитеся на робочий стіл, щоб все виправити, виконайте нижче пункти Крок 6 і Крок 7 . Якщо у вас нічого не вийшло і помилка з'являється, то дотримуйтесь від Крок 1 і до кінця.

Активувати обліковий запис адміністратора

Крок 1 . Перейдіть "Пошук і усунення несправностей"> "Додаткові параметри"> і запустіть "Командний рядок". Далі комп'ютер перезавантажиться і вам потрібно буде ввести пароль від облікового запису, щоб запустилася cmd. Пароль може бути, як від аккаунта microsoft або просто локального облікового запису адміністратора.

середовище відновлення командний рядок

Крок 2 . У командному рядку введіть команду regedit, щоб запустити редактор реєстру. У реєстрі одним натисканням миші виділіть ключ HKEY_LOCAL_MACHINE і натисніть зверху на вкладку " Файл ", потім " Завантажити кущ ".

завантажити кущ regedit

Крок 3 . Далі перейдіть по шляху Windows \ System32 \ Config і відкрийте файл SAM .

Відкрити файл SAM

Крок 4 . Далі вам буде запропоновано створити ім'я, напишіть будь-, яке вам завгодно (англійською). У моєму випадки я написав mywebpc .

задати ім'я куща розділу

Крок 5 . Далі перейдіть по шляху:

  • HKEY_LOCAL_MACHINE\mywebpc \SAM\Domains\Account\Users
  • Виділіть каталог 000001F4 і праворуч натисніть два рази на F
  • Тепер знайдіть значення 00000038 і введіть 10 , замість 11.

Це включить вбудованого адміна в Windows 10. Закрийте реєстр, cmd і перезавантажте ПК.

поміняти значення в SAM

Крок 6. Коли завантажилися на робочий стіл, то натискаємо Win + R і вводимо compmgmt.msc . У вікні управління комп'ютером перейдіть "Локальні користувачі та групи"> "Користувачі". Справа виберіть свій обліковий запис, під якою не могли зайти. Натисніть по ній два рази і в вікні,, у вкладці "загальні" зніміть " Відключити обліковий запис ". Далі перезавантажте комп'ютер і увійдіть під своїм обліковим записом.

Відключити обліковий запис користувача Windows 10

Крок 7 . Коли ви увійшли в свій обліковий запис, то запис адміністратора потрібно відключити. Виберіть прихований обліковий запис " Адміністратор " і там встановіть галочку " Відключити ", щоб її деактивувати за замовчуванням. Перезавантажте ПК.

Відключити обліковий запис адміністратора