Змінити пароль користувача в Windows через командний рядок

Зміна пароля проста в Windows. Ви можете пройти шлях через кілька меню параметрів, щоб змінити пароль для свого облікового запису. А що робити, якщо Ви є адміністратором в який-небудь компанії і вам потрібно змінити пароль на 10-й облікові записи користувачів? Або ж у вас велика сім'я, яка користується одним комп'ютером і вам потрібно змінити у всіх паролі? Для цього ми і розберемо, як змінити пароль користувача в Windows за допомогою командного рядка (CMD).

Як змінити пароль користувача в Windows за допомогою CMD

  1. Спочатку відкрийте командний рядок адміністратора (за умови, що у вас є права адміністратора). Для цього введіть  cmd  в меню пошуку "Пуск". Клацніть правою кнопкою миші запис " Командний рядок"  і виберіть " Запуск від імені адміністратора" .
  2. Введіть команду наступну і натисніть " Enter " ,  щоб  відобразити  список усіх користувачів у вашій системі:

    net user

  3. Зверніть увагу на ім'я облікового запису, для якої ви хочете змінити пароль, а потім використовуйте цю команду. Замініть  USERNAME  і  NEWPASS  на фактичне ім'я користувача і новий пароль для облікового запису . Крім того, якщо ім'я користувача більше одного слова, вам потрібно помістити його в лапки:

    net user USERNAME NEWPASS

    net user "USER NAME" NEWPASS

  4. Після того, як ви натиснете  Enter,  щоб запустити цю команду, ви побачите повідомлення про успішне завершення. Тепер ви можете використовувати новий пароль для входу в цей обліковий запис.

змінити пароль користувача через CMD

Для додаткової безпеки ви можете використовувати трохи іншу команду, щоб запобігти появі нового пароля на екрані. Введіть  net user USERNAME *  і Windows попросить вас ввести новий пароль двічі. Однак він не з'являється, коли ви друкуєте, щоб ніхто не побачив його поблизу. Якщо ви бачите повідомлення " Відмовлено  в  доступі" , переконайтеся, що ви запустили Командний рядок в якості адміністратора. Стандартні користувачі не можуть змінити пароль для інших користувачів.