Виконання чистої завантаження в Windows 10/8/7

Що таке стан  чистої завантаження  в Windows 10/8/7? Як зробити нове завантаження? У чому різниця між безпечним режимом і станом чистої завантаження в Windows? Більшість з нас знайомі з  безпечним режимом  в Windows. Коли ви перезавантажуєте комп'ютер і починаєте натискати клавішу  F8  на клавіатурі, ви входите в  безпечний режим . У завантаженні безпечного режиму, використовується мінімальний визначений набір драйверів пристроїв і служб для запуску операційної системи Windows. У чистій завантаженні можна вибрати служби Microsoft, щоб запуститися мінімально без всяких служб і драйверів.

Стан  чистої завантаження використовується для діагностики і усунення неполадок пов'язаних з системою Windows. Якщо ваш комп'ютер не запускається нормально, або ви отримуєте помилки при запуску ноутбука, яку не можете ідентифікувати, ви можете виконати "чисту завантаження". Коли ви запускаєте комп'ютер з чистою завантаженням, комп'ютер запускається з використанням попередньо обраного мінімального набору драйверів і програм запуску, а оскільки комп'ютер запускається з мінімальним набором драйверів, буде легше виявити проблему в тому чи іншому драйвер, службі, процесі, програми. Пошук та усунення несправностей із чистим завантаженням призначений для усунення проблеми з продуктивністю.

Чисте завантаження Windows

  • Натисніть кнопок Windows + R і напишіть msconfig, щоб відкрити конфігурацію системи.

конфігурація системи


  • На вкладці "Загальні" натисніть Вибірковий запуск  і зніміть прапорець Завантажувати елементи автозавантаження , убедітеcm, що включена функція " Завантажувати системні служби ".

Налаштування чистої завантаження windows


  • Далі перейдіть у вкладку " Служби " і першим ділом поставте галочку на " Чи не відображати служби Майкрософт ".
  • Натисніть " Вимкнути всі ". Натисніть "OK" і ви завантажитеся в режимі чистої завантаження без сторонніх програм і драйверів.

Примітка:  Щоб вимкнути режим чистої завантаження, виконайте всі в точності навпаки. Варіант запуску - звичайний.

Вимкнути всі служби крім microsoft