Включити і Завантажити DirectPlay для Windows 10

DirectPlay - це стара бібліотека API, яка використовувалася DirectX для запуску ігор. Вона вже сучасним іграм більше не потрібна, тому її немає на вашому ПК в Windows 10. Можливо, у вас встановлена остання версія DirectX, але DirectPlay не включений. Якщо ви намагаєтеся запустити стару гру, то вам може знадобиться включити DirectPlay в Windows 10, щоб ця бібліотека запрацювала. Не рекомендую завантажувати зі сторонніх ресурсів цю бібліотеку. Її потрібно просто включити, щоб запустити старі ігри, але якщо включення не допоможе, то скачати DirectPlay для Windows 10 з офіційного сайту Microsoft.

Як включити DirectPlay в Windows 10

Перед тим, щоб включити DirectPlay, ви повинні встановити DirectX, якщо він у вас не встановлений. Далі відкрийте " Панель управління "> " Видалення програм "> " Включення або відключення компонентів Windows "> і в новому вікні знайдіть в списку графу Legacy Components або Компоненти колишніх версій. Розгорніть цю графу і ви виявите DirectPlay . Поставте галочку навпроти DirectPlay і натисніть OK, щоб активувати і почати установку компонентів старих бібліотек. Перезавантажте ПК.

включити DirectPlay в Windows 10

Компоненти колишніх версій

Завантажити DirectPlay для Windows 10

Якщо після включення у вас не запускається гра, то можна завантажити окремо патч KB839643 в якому є набір бібліотек DirectPlay 9.0 для Windows 10 з офіційного сайту.

Завантажити DirectPlay для Windows 10