Призначена для користувача служба Push-повідомлень перестала працювати в Windows 10

Коли ви включили комп'ютер, може з'явиться повідомлення про помилку, що призначена для користувача служба Push-повідомлень перестала працювати (WpnUserService). Разом з цим, можуть не працювати додатки UWP з Microsoft Store. Не варто плутати призначену для користувача і системну службу Push-повідомлень. Давайте розберемо, як виправити службу Push-повідомлень в Windows 10.

1. Перевірка системних файлів

Запустіть командний рядок від імені адміністратора і введіть команду нижче, після чого, дочекайтеся завершення процесу і перезавантажте систему.

  • sfc /scannow

Перевірка і відновлення файлів

2. Скидання пошкодженої бази повідомлень

Іноді через пошкоджену бази повідомлень може з'являтися помилка на екрані, що Push-повідомлення перестали працювати. Щоб виправити пошкоджену базу повідомлень в Windows 10, дотримуйтесь нижче пунктам.

  • Завантажитеся в безпечному режимі.
  • C: \ Users \ mywebpc \ AppData \ Local \ Microsoft \ Windows
  • Щоб була видна прихована папка Appdata, натисніть зверху на вкладку " Вид " і встановіть галочку " Приховані елементи ".
  • Натисніть правою кнопкою миші по папці Notifications і перейменуйте її в будь-яке ім'я.
  • Завантажитеся в нормальному режимі і буде автоматично створено нову папку Notifications.

папка push повідомлень в Windows 10

3. Зупинити службу

Натисніть Win + R на клавіатурі і введіть services.msc , щоб відкрити служби. У списку знайдіть "Призначена для користувача служба push-повідомлень Windows_любое число" і клацніть по ній два рази, щоб відкрити властивості. У властивостях натисніть "Зупинити" і перезавантажте ПК і похибка не буде з'являтися. Ви повинні розуміти, що повідомлень у вас не буде і це тимчасове альтернативне рішення.

зупинити клієнтської служби Push-повідомлень

4. Avast і інший антивірус

Відомо, що компонент "Не турбувати" в антивірусному продукті Avast може ламати повідомлення в Windows 10. У цьому випадку вам потрібно відключити компонент "не турбувати" у функціях антивіруса або видалити його повністю. Я вам раджу видалити повністю будь-сторонній антивірус і перевірити чи вирішена проблема.