Помилка Ctfmon.exe Unknown Hard Error в Windows 10

Якщо ви стикаєтеся з помилкою Ctfmon.exe Unknown Hard Error в Windows 10 і не знаєте, що це і як виправити проблему, тоді ви перебуваєте в правильному місці. Ця проблеми виникають в основному за рахунок використання пам'яті, особливо під час гри. Це також може статися через повільну обробки даних в системі, несправних, застарілих або несумісних драйверів, присутніх на комп'ютері. Що таке Ctfmon.exe? - це фоновий процес, який працює для розпізнавання мовної мови, почерку та інших призначених для користувача сервісів введення, таких як ручка, планшет і т. П. Це вказує на те, що у вашій операційній системі існує пошкоджене або відсутнє програмне забезпечення, що ускладнює процес, викликаючи помилку. Давайте розберемо найбільш ймовірні рішення для помилки Ctfmon.exe Unknown Hard Error.

Виправити помилку Ctfmon.exe Unknown Hard Error в Windows 10

1. Чистий завантаження в Windows 10

Чисте завантаження дуже зручна для діагностики старту без сторонніх служба, які можуть привести до Unknown Hard Error в Windows 10. Перед виконанням, переконайтеся, що ви увійшли в систему як адміністратор. Щоб не писати заново, дотримуйтесь нижче керівництву:

Як завантажитися в режимі чистої завантаженні Windows.

2. Видалити недавно встановлені програми в Windows 10

Якщо у вас виникла ця проблема після установки нового програмного забезпечення, ви можете видалити це конкретне програму, а потім встановити його пізніше, щоб перевірити, чи не викликає воно цю помилку. Наберіть в пошуку пуску "Панель управління" і відкрийте, далі натисніть на "Видалення програми". В відкрилися списку знайдіть за датою та часом, нещодавно встановлені додатки, які ви підозрюєте в якості винуватця помилки і видаліть їх.

панель управління

3. Виявлення пошкоджених системних файлів

Windows 10 може мати пошкоджений або несправний файл, який викликає помилку Unknown Hard Error . Для відновлення системних і пошкоджених файлів запустіть командний рядок від імені адміністратора і введіть наступну команду sfc /scannow.

Перевірка і відновлення файлів

Повне керівництво по відновленню системних файлів.

4. Перевірка жорсткого диска на помилки

Якщо ви застосували вищевказаний процес, і проблема залишається на комп'ютері, ви можете перевірити жорсткий диск. Несправний жорсткий диск може викликати Unknown Hard Error. Для того, щоб виправити помилки на жорсткому диску, відкрийте командний рядок від імені адміністратора і введіть команду chkdsk /f /r.

Перевірка диска chkdsk / f / r

Повне керівництво по відновленню жорсткого диска

5. Оновити драйвери

Unknown Hard Error може виникнути, якщо в системі встановлені несправні або застарілі драйвери. Несумісні драйвери Windows можуть створювати різні проблеми, такі як не працюючий Bluetooth, проблема з сенсорним екраном, відсутність Wi-Fi, синій екран смерті і т. П. Тому завжди корисно оновлювати встановлені драйвери, щоб уникнути таких проблем. Для цього необхідно одночасно оновити всі драйвери в Windows 10. Для цього перейдіть " Параметри "> " Оновлення і безпеку "> " Центр оновлення Windows "> і натисніть " Перевірити наявність оновлень ".

Перевірка наявності оновлень windows 10

Windows автоматично підбере драйвери і встановить їх, якщо який-небудь драйвер не встановився, то потрібно перейти на офіційний сайт виробника пристрою і завантажити його. Ви також можете подивитися, які драйвери відсутні і не встановилися в "диспетчері пристроїв" і оновити їх. Дивіться нижче керівництво.

Як оновити драйвери в диспетчері пристроїв Windows 10/8/7