Як видалити, відключити, відкотити і оновити драйвери пристроїв в Windows 10/8/7

В ОС Windows це диспетчер пристроїв, який дозволяє переглядати всі встановлене обладнання разом з його властивостями. Диспетчер пристроїв дозволяє змінювати параметри обладнання. Коли справа стосується як видалити, оновити, відкотити, вмикати та вимикати, то диспетчер пристроїв незамінний. У цій статті ви знайдете поради з видалення, відключення, відкоту, резервного копіювання та відновлення драйверів пристроїв в Windows 10, 8 і 7.

Як потрапити в диспетчер пристроїв в windows 10 / 8.1 / 7

Натисніть кнопок Win + R і введіть  devmgmt.msc

Диспетчер пристроїв

Оновлення програмного забезпечення драйвера

  • Відкрийте диспетчер пристроїв, потім знайдіть драйвер, який ви хочете оновити. Після цього клацніть на ньому правою кнопкою миші і виберіть опцію " Оновити драйвер ".

Оновити драйвер пристрою

  • Цей майстер відкриває два варіанти: " автоматичний пошук оновлених драйверів в Інтернеті " і " виконати пошук драйверів на цьому комп'ютері ". Вам потрібно вибрати будь-який відповідний для вас варіант для продовження.

Майстер оновлення драйверів

Відкат, відключення і включення драйвера

  • Відкрийте диспетчер пристроїв, виберіть потрібне вам пристрій і натисніть по ньому два рази мишкою, потім перейдіть у вкладку " Драйвер ". У цій вкладці ви зможете оновити, відкотити, відключити і видалити драйвер.

Відключити видалити відкотити драйвер устрйоства

  • Опція " Відкинути " стає функціональної після оновлення програмного забезпечення драйвера, коли є стара версія драйвера. Якщо ви хочете видалити недавно оновлений драйвер, виберіть цей параметр і ви повернетеся до попередньої версії драйвера.
  • Варіант як " Включити / Відключити драйвер " зроблять пристрій в робочому стані чи ні.
  • Видалити пристрій повністю видаляє файли драйверів і інформацію з реєстру.