Як виправити помилку 80072EE2 поновлення Windows 10

Код помилки 80072EE2 в Windows 10 означає "ERROR_INTERNET_TIMEOUT" і зазвичай з'являється вона в центрі оновлення Windows. У службі Windows Update може з'явитися повідомлення про помилку "Центр оновлення Windows виявив невідому помилку" або "Windows не вдалося знайти нові оновлення". Давайте розберемо, як вирішити проблему інтернет-тайму 80072EE2.

Помилка 80072EE2 в Windows 10 і способи вирішення

1. Перезавантажити ПК

Перезавантажте систему і перевірте чи з'являється помилка 80072EE2. Перезавантаження усуває всілякі проблеми Windows і завжди є основним етапом усунення неполадок.

2. Запуск усунення неполадок

У Windows 10 є безліч вбудованих засобів усунення неполадок. Є один для "служби Windows". Вам просто потрібно знати, де його знайти. Відкрийте Параметри > Оновлення та безпеку > Усунення неполадок > Центр оновлення Windows і запустіть засіб.

Пошук та усунення несправностей служби Windows Update 10

3. Редагувати реєстр

Перш ніж приступити, створіть точку відновлення своєї системи. Перед тим як приступити до редагування реєстру, виконаємо пару маневрів. Зупинимо службу оновлення та почистимо папку.

Крок 1 . Натисніть Win + R і введіть  services.msc, щоб відкрити диспетчер пристроїв.

Диспетчер служб windows


Крок 2 . Прокрутіть довгий список вниз і знайдіть " Центр оновлення Windows ", далі натисніть на ньому правою кнопкою миші і виберіть Зупинити .

Зупинити службу центр поновлення Windows 10


Крок 3 . Далі відкрийте "Цей комп'ютер" і перейдіть по шляху C: \ Windows \ SoftwareDistribution. Видаліть всі вміст в цій папці. Тепер запустіть назад службу "Центр оновлення Windows", як вище зупиняли за крок 2.

видалити файли в папці SoftwareDistribution

Крок 4 . Відкриваємо редактор реєстру. Для цього натисніть Win + R і введіть regedit . Далі перейдіть по шляху, можете скопіювати його і вставити в рядок реєстру.

HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Policies\Microsoft\Windows\WindowsUpdate

Далі видаліть справа два ключа  WUServer  і  WUStatusServer , якщо вони там є. Після чого поверніться в Служби Windows і перевірте, чи запущений Windows Update. Якщо немає, запустіть службу вручну. (описано в кроці 2).

Видалення WUServer і WUStatusServer в реєстрі

4. Сканування і відновлення системних файлів і жорсткого диска

Іноді системні файли можуть бути пошкоджені, тим самим викликаючи помилку 80072EE2. Також биті сектора на жорсткому диску можуть не дозволити нормально зробити запис / читання певного файлу. З цього ми скористаємося вбудованими інструментами SFC, DISM і CHKDSK. <- можете почитати про них більш детально.

Крок 1 . Відкриваємо командний рядок від імені адміністратора і вводимо команди по порядку . Після кожної команди чекаємо закінчення процесу і вводимо наступну. Процеси можуть триває 12-37 хвилин.

  1. chkdsk /r
  2. DISM /online /cleanup-image /restorehealth
  3. sfc /scannow

5. Скидання системи

Якщо нічого не працює, ви можете використовувати функцію скидання Windows 10 для поновлення системних файлів. Скидання Windows 10 замінює ваші системні файли абсолютно новим набором файлів і теоретично очищає проблеми, пов'язані з вашою помилкою SYSTEM_SERVICE_EXCEPTION, зберігаючи при цьому ваші особисті файли.

Крок 1 . Відкрийте Параметри > Оновлення та безпеку > Відновлення > і натисніть Почати в графі повернути комп'ютер в початковий стан. Далі Вам буде запропоновано зберегти ваші особисті файли. Натисніть зберегти мої файли і дотримуйтесь інструкцій на екрані.

Почати відновлення системи