Виправити помилку MSVCR120.dll_clr0400.dll

Файл Msvcr120.dll_clr0400.dll відповідає за розпакування необхідних файлів під час установки програми. Також використовується для запуску деяких програм та ігор, які написані на мові C ++. Більшість користувачів почали отримувати помилку, що Точка входу в процедури nextafterf не може бути розташована в динамічній бібліотеці посилань MSVCR120.dll_clr0400.dllпри запуску різних програм та ігор. Я отримав цю помилку при запуску Discord, і рішення мені допомогло. У більшості випадках, помилка виникає, коли в папці System32 відсутній сам файл Msvcr120.dll clr0400.dll. Папка System32 містить всі необхідні файли для безперебійної роботи операційної системи, і якщо один або декілька з цих файлів відсутні, може виникнути кілька помилок. Наприклад, якщо цей файл був заражений, то антивірус видалить його. Бувають випадки помилкового спрацьовування. Давайте розберемо, як виправити цю помилку, і якщо необхідно, то скачати відсутній файл MSVCR120.dll clr0400.dll.

Спосіб 1 . Сканування SFC перевіряє весь комп'ютер на наявність відсутніх або пошкоджених файлів і замінює їх працюючими. Відкрийте командний рядок від імені адміністратора і введіть команду:

  • sfc /scannow

Дочекайтеся закінчення процесу, і перевірте чи усунуто помилка.

Перевірка і відновлення файлів

Спосіб 2 . Msvcr120.dll_clr0400.dll пов'язаний з NET Framework 4.5 і встановлюється разом з ним. Отже, якщо його немає, то потрібно перевстановити це програмне забезпечення. Перевстановити, це не означає - завантажити і встановити на стару версію, а потрібно для початок видалити стару версію NET Framework 4.5, якщо вона є, а потім встановити нову. Для цього:

  1. Натисніть Win + i , і дотримуйтесь: " Додатки "> " Програми та можливості "> праворуч знайдіть програму NET Framework 4.5 і видаліть його.
  2. Перейдіть на офіційний сайт Microsoft і скачайте його для нової установки.