api-ms-win-core-libraryloader-l1-1-1.dll: Завантажити та виправити помилку

Ви зіткнулися з помилкою  api-ms-win-core-libraryloader-l1-1-1.dll при спробі оновиться з Windows 7 до Windows 10? Це повідомлення вказує, що файл втрачено і без нього оновлення не може тривати. При випуску пакета оновлень, іноді Microsoft помилково пропускає важливий файл. У рідкісних випадках він також містить деякі неправильні файли. Цей процес стосується заміни DLL файлу. Ми спробуємо отримати доступ до файлів з діалогового вікна "Виконати", щоб замінити відсутній файл і виправити помилку.

Рішення помилки api-ms-win-core-libraryloader-l1-1-1.dll

  • Відкрийте провідник (Цей комп'ютер) і перейдіть по шляху  C: \ Windows \ System32 \ wimgapi.dll . Вам потрібно знайти в папці System32 файл  wimgapi.dll.
  • Розмістіть цей файл  wimgapi.dll  натиснувши для копіювання Ctrl + C або на файлі правою кнопкою миші " Копіювати ".
  • Далі вставте цей файл шляхом  C: \ Windows10Upgrade \ wimgapi.dll. Можете вставити шлях відразу в провідник "C: \ Windows10Upgrade" і вставити раніше копіювати файл  wimgapi.dll .

файл wimgapi в windows 10

Тепер запустіть оновлення і перевірте наявність помилки. Цей метод був повністю використаний більшістю користувачів на форумі microsoft. Тому він повинен працювати і над вашою проблемної помилкою. Windows 10 має безліч обмежень щодо помилок. Деякі помилки дійсно нові і важкі для ідентифікації в цій ОС. Помилка при відсутності файлу api-ms-win-core-libraryloader-l1-1-1.dll виникає через відсутність файлів DLL.