Виправити помилку 0x80070643 при оновленні Windows 10

Оновлення KB4048955 для Windows 10 надало деякі поліпшення якості та інші елементи безпеки. Мікро-патч викликав помилку 0x80070643, коли користувачі намагалися встановити оновлення. Помилка 0x80070643 - це загальний код помилки установки Windows Update, який може відображатися на екрані вашого комп'ютера під час установки будь-яких оновлень. Це пов'язано з реєстрацією оновлень програмного забезпечення MSI, компонентами MS 2003 а також .NET Framework. В основному це відбувається, якщо який-небудь з них пошкоджений або системні файли якимсь чином пошкоджені. У таких сценаріях оновлення Windows не дозволяє отримати доступ до певних призначених для користувача даних і призводить до цієї проблеми на вашому ПК. У цій статті розберемо кілька рішень, щоб виправити помилку 0x80070643 в Windows 10.

1. Ремонт або оновлення Windows .NET Framework

Застарілий або пошкоджений файл може нести відповідальність за появу коду помилки 0x80070643. Тому, якщо ви зустрічаєте помилку " Неможливо встановити пакет MSI в Windows 10 " ви повинні оновити їх все. "Net Framework" - це додаток для установки програмного забезпечення та оновлення системи.

 1. Скачайте з офіційного сайту microsoft спеціальний засіб для усунення неполадок Net Framework і запустіть його.
 2. Якщо нічого не допомогло, то можна спробувати перевстановити його вручну. Для цього відкрийте "панель управління"> "установка і видалення програм"> знайдіть в списку  Net Framework 4 . Далі натисніть на ньому правою кнопкою миші і " Змінити ". Дотримуйтесь інструкцій на екрані, щоб перевстановити його.
 3. Цей метод полягає в оновленні Net Framework через центр оновлення. Відкрийте "Параметри"> "Оновлення і безпеку"> і натисніть на " Перевірка наявності оновлень ".

Важливо:  Оскільки версії 4.x платформи .NET Framework є оновленнями на місці, неможливо встановити більш ранню версію платформи .NET Framework 4.x в системі, де вже встановлена пізніша версія. Наприклад, в системі з оновленням Windows 10 Fall Creators Update неможливо встановити .NET Framework 4.6.2, так як в ОС встановлена платформа .NET Framework 4.7.1.

2. Перезапуск служби Office Source Engine

Якщо ви користуйтеся MS Office 2003/2007, вам може знадобитися іноді встановлювати його компоненти. Якщо ви зіткнулися з кодом помилки 0x80070643, в тому числі з помилкою установки пакета MSI в Windows 10, ose.exe-файл Office може бути винуватцем. В цьому випадку вам необхідно перезапустити Office Source Engine (OSE), щоб вирішити проблему.

 • Натисніть кнопок Win + R і введіть  services.msc
 • Знайдіть службу в списку Office Source Engine , натисніть на ній правою кнопкою миші і виберіть " Властивості ".
 • У новому вікні виберіть тип запуску " Вручну " і натисніть OK. Перезавантажте ПК і перевірте чи усунуто помилка.

3. Перевірка і відновлення системних файлів

Пошкодження системних файлів можуть видавати різні помилки в Windows 10, в тому числі і 0x80070643. Я не буду описувати детальний процес, так як ви можете ознайомиться з повним керівництвом, як правильно відновити системні файли в Windows 10.

4. Перейменуйте папку SoftwareDistribution

Ця проблема може виникнути через пошкодження реєстрації оновлення програмного забезпечення MSI, або через те, що установка .NET Framework на комп'ютері пошкоджена. Щоб вирішити цю проблему, рекомендується перейменувати папку SoftwareDistribution .

Запустіть командний рядок від імені адміністратора і введіть:

 1. net stop wuauserv
 2. net stop bits
 3. rename c:\windows\SoftwareDistribution SoftwareDistribution.bak
 4. net start wuauserv
 5. net start bits

Далі потрібно очистити вміст папки Catroot2, див. Нижче.

перейменувати папку SoftwareDistribution

Catroot2 - це важлива папка ОС Windows, яка потрібні під час процесу оновлення Windows. Отже, якщо ви зіткнулися з проблемою при оновленні Windows і отриманні повідомлення про помилку - 0x80070643, то потрібно скинути цю папку.

Запустіть командний рядок від імені адміністратора і введіть:

 • net stop cryptsvc
 • md %systemroot%\system32\catroot2.old
 • xcopy %systemroot%\system32\catroot2 %systemroot%\system32\catroot2.old /s
 • Видаліть тепер весь вміст папки catroot2 по шляху C: \ Windows \ System32 \ catroot2
 • Після видалення, введіть команду net start cryptsvc

Якщо ви знову запустіть службу Windows Update, папка з каталогом буде скинута.

Очистити вміст папки Catroot2

5. Запустити засіб усунення неполадок Windows Update

Коли користувачі стикаються з різними помилками при оновленні Windows 10, то утиліта "засіб усунення неполадок" від microsof усуває більшість проблем. Перейдіть на сайт //support.microsoft.com/ru-ru/help/10164, відповіді на пару питання і скачайте утиліту, щоб спробувати усунути помилку 0x80070643.

6. Установка оновлень windows в стані чистої завантаження

Рекомендується встановити оновлення Windows в стані чистої завантаження, оскільки всі процеси і служби, відмінні від Microsoft, не запускаються в цьому стані, і тому не може бути ніяких сторонніх втручань викликають збої Windows Update.