Виправити помилку ERR_TOO_MANY_REDIRECTS в браузері

Коли ви відвідуєте який-небудь сайт через браузер як Chrome або Yandex, то можете зіткнутися з помилкою про циклічної переадресацією і вказує кодом ERR TOO MANY REDIRECTS. Помилка з'являється, коли користувач намагається відкрити сторінку сайту, а його перенаправляють в інше місце, на іншу сторінку або інший сайт, а потім знову на ту первісну сторінку, що означає цикл редиректу. Наприклад, ви зайшли на URL1, вас перекидає автоматично на URL 2, потім назад на URL 1, і це все входить в цикл, після чого відбувається помилка, так сторінка не може відкритися.

У більшості випадках, винуватцем цієї помилки є проблеми на сервері, де розташований сайт. Звичайний користувач, браузер або Windows 10, рідко можуть бути пов'язані з цією помилкою. Вона може з'явиться через вірусів, конфлікт cookie або лістинг DNS-адрес не встиг оновитися, якщо він змінювався на сайті. У даній інструкції розберемо, як виправити циклічну переадресацію в браузері з кодом помилки ERR_TOO_MANY_REDIRECTS.

ERR_TOO_MANY_REDIRECTS цикл перенаправлень

Як виправити ERR TOO MANY REDIRECTS

Крок 1 . Відкрийте браузер і натисніть поєднання клавіш на клавіатурі Ctrl + Shift + N , щоб запустити режим інкогніто. Далі зайдіть на веб-сайт, який видає вам помилку, і перевірте, чи з'являється помилка з переадресацією. Також, якщо у вас є інший браузер, то можете перевірити в ньому даний сайт. Якщо помилка не виникає, значить проблема на стороні користувача.

Крок 2 . Якщо на сайті проводились роботи по зміні DNS адреси, то вам потрібно очистити свій список, який зберігається локально на ПК. Справа в тому, що на сайті вже новий DNS адресу, а комп'ютер зчитує старий. Відкрийте командний рядок від імені адміністратора і введіть:

  • ipconfig /flushdns

ipconfig / flushdns

Крок 3 . Очищення даних браузера в сукупності з очищенням старих DNS адрес, може бути корисна. Відкрийте браузер і вставте в адресний рядок chrome: // settings / clearBrowserData , щоб швидко відкрити очищення історії. Виберіть " За весь час " і вилучили всі дані в двох вкладках.

Видалити історію браузера Chrome

Крок 4 . Якщо час не збігається зі стороною сервера, то помилка циклічної переадресацією може виникнути. Перейдіть в параметри Windows 10 і виставте точний свого часу, дату і часовий пояс.

змінити дату і час