Виправити помилку NETWORK_FAILED в браузері Chrome

При використанні браузера Chrome ви отримаєте повідомлення про помилку  NETWORK_FAILED . Помилка означає, що браузер не може відправити ваш запит через мережеве з'єднання. Таким чином, на вашому ПК є проблема, пов'язана зі стійким підключенням до Інтернету, або розширення пов'язане з Proxy, VPN викликає це переривання. Найгірше те, що шкідливі програми та вірус можуть викликати цю проблему. У цьому керівництві постараємося виправити помилку NETWORK FAILED в Google Chrome на ПК з Windows.

NETWORK_FAILED

Як виправити помилку NETWORK FAILED

Перш ніж приступити, скачайте офіційну утиліту від microsoft щодо усунення неполадок. Перейдіть по посиланню і виберіть " Діагностика мережевих адаптерів і усунення проблем з інтернетом ".

1. Вимкніть непотрібні розширення Chrome

Більшість користувачів Chrome використовують розширення. Можливо, що одне з цих розширень викликає у вас проблеми. З якоїсь причини вони можуть переривати з'єднання. Хоча ви можете відключити їх все відразу, але я пропоную зробити це один за іншим і подивитися, яке з них викликає проблему.

  • Запустіть браузер Chrome і введіть в адресний рядок  chrome: // extensions  і натисніть Enter.
  • Це покаже вам всі перераховані розширення, встановлені в Chrome.
  • Вимкніть кожне розширення і перезапустіть Chrome, щоб перевірити, виправлена ​​проблема.

Відключити розширення в Chrome

2. Запуск засіб сканування і видалення шкідливих програм Chrome

Запустіть вбудований в браузер Chrome Malware Scanner & Cleanup Tool . Це допомагає видаляти небажані оголошення, спливаючі вікна, шкідливе ПЗ, незвичайні стартові сторінки, панель інструментів і все інше, що псує роботу, некоректно відображаються веб-сайтів, перевантажуючи сторінки запитом пам'яті.

  • Введіть в адресний рядок браузера  chrome: // settings / cleanup і натисніть "Знайти".

видалення шкідливих програм Chrome

3. Скидання налаштувань Chrome

Коли ви скидайте Chrome, він приймає настройки за замовчуванням, які були під час нової установки. В основному це відключить всі розширення, надбудови і теми. Крім цього, настройки вмісту будуть скинуті. Файли cookie, кеш будуть видалені.

  • Введіть в адресний рядок браузера  chrome: // settings / reset і натисніть на "Відновлення заводських налаштувань".

Скидання налаштувань Chrome

4. Відключити проксі

Якщо ви використовуєте проксі, ви можете відключити його, а потім подивитися, чи можете ви підключитися до Інтернету.

  • Натисніть Win + R і введіть  inetcpl.cpl , щоб відкрити властивості Інтернету.

Відкрити властивості інтернету


  • У вікні, перейдіть у вкладку "Підключення" і натисніть знизу на "Налаштування мережі". Далі упевніться, що прапорець знятий з " Використовувати проксі-сервер для локальних підключень " і прапорець включений на " Автоматичне визначення параметрів ".
  • Натисніть OK, Застосувати і перезавантажте комп'ютер або ноутбук.

Відключити проксі в Windows

5. Скинути DNS і скинути TCP / IP

Іноді веб-сайти не показуються, оскільки DNS на вашому ПК все ще пам'ятає старий IP-адреса. Тому не забудьте очистити DNS-кеш і скинути TCP / IP, щоб виправити помилку NETWORK FAILED.