Продовжити установку Nvidia неможливо в Windows 10

При установці відео драйвера Nvidia для Windows 10, ви можете зіткнутися з помилкою " Продовжити установку Nvidia неможливо. Цей графічний драйвер Nvidia несумісний з даною версією Windows". Це пов'язано з тим, що багато користувачів відключили оновлення Windows 10 і немає останніх оновлень для системи, а програма Nvidia по установці відео-драйвера, спирається на такі характеристики як версія і номер зборки. Наприклад, ви намагаєтеся встановити останній відео драйвер для карти GTX 700, для це потрібно, щоб стояла Windows 10 мінімальної збірки 1809. Звичайно, велика частина провини лежить на Nvidia, так як вона не пропонує таку інформацію на своєму сайті під час вибору версії відео драйвера. Давайте розберемо, коли установник відео драйвера Nvidia видає помилку з сумісністю Windows при спробі встановити на Windows 10.

Цей графічний драйвер Nvidia несумісний з даною версією Windows

Цей графічний драйвер Nvidia несумісний з даною версією Windows

Спосіб 1 . В першу чергу ви повинні розуміти, що якщо у вас Windows 10 64-розрядна, то і викачувати програму Nvidia потрібно 64-розрядну. Як перевірити розрядність Windows 10?

Натисніть Win + R і введіть dxdiag , щоб відкрити засіб діагностики DirectX, де ви побачите поточну розрядність Windopws 10. Далі перейдіть Nvidia і виберіть правильну розрядність для своєї системи.

Завантаження драйверів NVIDIA GTX700 64bit

Спосіб 2 . Як вже говорилося вище, система Windows 10 повинна бути оновлена до останньої версії. Якщо ви відключили оновлення для Windows 10 будь-яким способом, то включите його назад і обновіть систему через центр оновлень. Далі, перезавантажте ПК і запустіть інсталятор Nvidia, і помилка з несумісним графічним драйверам для Windows 10 буде виправлена.

Перейдіть "Параметри"> "Оновлення і безпеку"> "Центр оновлення Windows"> "Перевірка наявність оновлень".

Перевірка наявності оновлень windows 10

Спосіб 3 . Якщо ви встановили чисту Windows 10 і почали установку графічного драйвера Nvidia, то установник видасть вам "Продовжити установку Nvidia неможливо в Windows 10" та як Windows 10 автоматично завантажує і встановлює версію DCH . У цій ситуації, вам потрібно правильно і повністю видалити драйвер відеокарти через утиліту DDU і встановити заново.

Як повністю видалити драйвера відеокарти Nvidia, AMD, Intel

Спосіб 4 . Спробуйте встановити програму NVIDIA GeForce Experience, яка автоматично встановить потрібний драйвер для вашої графічної карти, в тому числі і версію DCH.