Як виправити помилку 0x000000C2 в Windows

Більшість користувачів, які використовую систему Windows 7, Windows 10 і Windows 8.1, отримують синій екран з кодом помилки 0x000000c2. Погортавши проблеми на форумі Microsoft вирішив зібрати, що саме викликало цю помилку. Помилка в більшості випадках може бути викликана пошкодженням системних файлів, поганою пам'яттю, програмою Advanced System Care, технологією AMD Quick Stream і конфлікт Антивірусу. Розберемо докладніше.

Видалення програмного забезпечення, яке може викликати помилку 0x000000C2

1 . Найчастіше помилка 0x000000C2 на синьому екрані з'являється при використанні двох антивірусів. Особливо це помітно при використанні Malwarebytes разом з іншим сканером безпеки, таким як ESET або AVAST. Потрібно видалити всі сторонні антивіруси і перевірити помилку. Потім ви можете встановити один сторонній продукт антивірусного рішення. Якщо ви використовуєте Windows 10, то рекомендую захисник windows, він добре справляється зі своїм завданням.

2 . Помилка 0x000000C2 може бути викликана розробленим AMD програмним забезпеченням Quick Stream Technology. Зазвичай це відбувається через те, що програмне забезпечення встановлено у версії Windows, що не повністю сумісна з технологією Quick Stream. Відомо, що в Windows 7 і Windows 8.1 виникають проблеми з цим програмним забезпеченням. Якщо у вас є ця програма, то видаліть її та перезавантажте ПК.

3 . Advanced System Care - ще одне програмне забезпечення, яке, як відомо, має BSOD. Якщо у вас встановлено цей інструмент, видаліть його.

  • Натисніть кнопок Win + R і введіть appwiz.cpl , щоб відкрити " Видалення програм ". Знайдіть Сторонні Антивіруси, Quick Stream Technology, Advanced System Care і видаліть їх, після чого перезавантажте ПК.

видалити Zemana

Перевірка пам'яті

Інша потенційна причина, яка викликає цю проблему, є погана ОЗУ або помилки на ній. Давайте подивимося, що можна зробити ...

  • Запустіть командний рядок від імені адміністратора і введіть mdsched . Далі просто дотримуйтесь інструкцій на екрані. Автоматична перевірка на помилки ОЗУ почнеться після перезавантаження ПК. Ви можете почитати повне керівництво, як перевірити оперативну пам'ять на помилки.

Запуск перевірки ОЗУ через CMD

Якщо виявлені помилки, то вам слід виконати наступні кроки:

  1. Вимкніть ПК і від'єднайте від мережі. Якщо це ноут, то дістаньте батарею.
  2. Дістаньте ОЗУ і продуйте слоти від пилу, перевірте, щоб ОЗУ щільно встала в свої слоти.
  3. Якщо у вас кілька планок ОЗУ, то спробуйте міняти їх місцями в різних варіаціях (і по одній).

Перевірка і відновлення системних файлів

Іноді системні файли можуть бути пошкоджені, що буде викликати помилку 0x000000C2 на синьому екрані. Відкрийте командний рядок від імені адміністратора і введіть нижче дві команди, чекаючи закінчення процесу після кожної:

  1. sfc /scannow
  2. DISM /Online /Cleanup-Image /RestoreHealth

Після закінчення двох команд, перезавантажте ПК.

Відновлення системних файлів за допомогою CMD DISM

додаткові поради

  1. Якщо у вас створили точку відновлення, то ви можете відкотити систему назад на 1 день в робочий стан. Пам'ятайте що робота створена за день, якщо ви відкочується на день назад, буде втрачена.
  2. Ви можете скинути Windows 10 до заводських налаштувань із збереженням файлів.
  3. Начисто встановити Windows, і переконається, що це не апаратна помилка.