Екран смерті: фіолетовий, коричневий, жовтий, червоний, зелений

Більшість з нас знайомі з "Синім екраном смерті", але чи знаєте ви, що є фіолетовий, коричневий, жовтий, червоний, зелений екрани смерті. Існує просте пояснення того, чому той чи інший "екран смерті" показується. У більшості випадках відомо, що несправність апаратних драйверів, встановлених стороннім програмним забезпеченням, призводить до небажаних змін в системі і відповідно до помилок. Кольорове кодування екрану помилки допомагає персоналу-фахівця призначати ступінь терміновості для декількох типів стоп-екранів і пріоритезувати клієнтів. У більшості випадків ці повідомлення дублюються, як фатальні, так як зазвичай це призводить до втрати не збереження роботи. Розберемо деякі з сумнозвісних екранів смерті, відомих до теперішнього часу.

Рекомендую:   Чому з'являється Синій Екран Смерті в Windows? Що робити?

Фіолетовий екран смерті (PSOD)

Це діагностичний екран з білим типом на фіолетовому тлі. Фіолетовий екран в основному спостерігається, коли VMkernel хоста ESX / ESXi відчуває критичну помилку, стає непрацездатним і завершує роботу будь-яких віртуальних машин. Це не фатально і, як правило, більше розглядається проблема тестування розробника. При появі такого екрану його можна швидко усунути, виконавши просте натиснення і утримування кнопки живлення комп'ютера, щоб вимкнути комп'ютер або ноутбук.

Коричневий екран смерті

Коричневий екран смерті в основному пов'язаний з ігровими планами, вказуючи на те, що помилка пов'язана з графікою комп'ютера. Запуск комп'ютерних ігор з високою графікою змушує процесор і пам'ять працювати зі швидкістю вище, ніж їх офіційна швидкість, тим самим викликаючи часті збої.

Жовтий екран смерті

Це впливає на роботу браузера, особливо Mozilla Firefox. Жовтий екран смерті з'являється з незвичайним звуком дзижчання у фоновому режимі, коли парсер XML відмовляється обробляти XML-документ, викликаючи помилку синтаксичного аналізу і дивний звук, що дзижчить. Проблема вирішується, якщо перезавантажити комп'ютер вручну.

Червоний екран смерті

Червоний екран смерті (RSOD) іноді з'являється на комп'ютерах. Коли це відбувається, заражений комп'ютер перестає приймати команди з клавіатури або миші. Проблеми пов'язані з графічним драйвером і відповідними додатками, які встановлюють неправильні файли, можна віднести до основних причин виникнення проблеми. Помилки програмного забезпечення під час завантаження комп'ютера також можуть викликати червоний екран смерті.

Зелений екран смерті

Кольорове кодування призначалося для всіх тестувальників Windows, що тестують майбутні тестові збірки Windows 10 і заміни застарілого синього екрану смерті (BSOD). Мета обміну кольором полягала в тому, щоб спростити співробітникам служби підтримки Microsoft відмінність між помилками в тестових збірках і процесами випуску.