Як знайти, включити і встановити заставку в Windows 10

Установлювати заставки або доступ до налаштувань екранної заставки не є особливою завданням в Windows 10, особливо для користувачів, які тільки що оновили до останньої версії операційної системи Windows. Класичне вікно Персоналізації (звідки ми могли отримати доступ до налаштувань екранної заставки) було видалено з Windows 10, і новий додаток настройки також не включає в себе можливості для включення встановити заставку. Скрінсейвери продовжують залишатися частиною операційної системи Windows 10. Доступно шість заставок екрану: об'ємний текст, стрічки, бульбашки, містифікація, пусте (показує чорний екран) і фотографії в якості screen saver. Якщо ви встановили нові заставки, вони також з'являться в цьому списку. Вам просто потрібно отримати доступ до налаштувань і включити їх. У цьому керівництві ми розберемо,як отримати доступ до налаштувань заставку з Windows 10 і включити її.

Як потрапити в встановити заставку (screensaver) в Windows 10

1 спосіб . Відкрийте Параметри > Персоналізація > Екран блокування > Параметри заставки .

Вхід в екранну заставку через параметри

2 спосіб . Включимо або вимкнемо заставку через реєстр. Відкрийте редактор реєстру, відкривши "Пуск" і набравши в пошуку regedit .

  • У редакторі реєстру перейдіть до наступного ключа:

HKEY_CURRENT_USER \ Control Panel \ Desktop

  • Справа знайдіть  ScreenSaveActive  і клацніть по ньому двічі. Встановіть значення 1-включити заставку, 0-вимкнути.

Включити або вимкнути заставку через реєстр

Установка і активація сторонньої заставку з Windows 10

Якщо вас не влаштовує набір заставок за замовчуванням, ви можете завантажити цікаві з інтернету. Однак обов'язково завантажуйте тільки з тих місць, яким ви довіряєте. І якщо ви не знаєте, де скачати, DeviantArt - це одне з таких місць, де ви можете безпечно завантажувати screensaver. Я вказав посилання на сайт відразу з показом пошуку всіх заставок, які там є. Виберіть будь-яку і натисніть на неї, вам відкриється нова сторінка, і вгорі праворуч натисніть Download , щоб завантажити її.

Щоб встановити сторонню заставку:

  • Скопіюйте файл екранної заставки, який ви хочете встановити, в безпечне місце, щоб переконатися, що він не буде випадково видалений.
  • Клацніть правою кнопкою миші на файл екранної заставки і натисніть кнопку " Встановити ".
  • Автоматично відкриє діалогове вікно "Параметри екранної заставки" з обраної нової. Натисніть кнопку "Застосувати", щоб застосувати знову встановлену заставку.
  • Якщо ви встановили пароль для свого облікового запису локального користувача або використовуєте обліковий запис Microsoft для входу в Windows 10, ви можете встановити прапорець " Починати з  екрану входу в систему " ,  щоб змусити користувача вводити пароль.

Установка сторонньої заставки

Як встановити фотографії в якості заставки в Windows 10

На щастя, вам не потрібно використовувати сторонній інструмент для установки фотографій в якості заставки в Windows 10. Ви можете використовувати вбудовану функцію заставки в Windows 10 для установки фотографій в якості заставки в Windows 10. Ви можете встановити одну фотографію або кілька фотографій в якості screensaver в Windows 10. Коли ви встановлюєте кілька фотографій, Windows 10 буде показувати ці фотографії у вигляді слайд-шоу.

  • Перейдіть в налаштування, як описано вище і виберіть в графі "Заставка"> Фотографії. У Windows 10 він автоматично почне відразу показувати ваші фото, які знаходяться в додатку фотографії. Також ви можете вказати будь-яку папку з фото для показу слайд-шоу на екрані натиснувши на Параметри і Огляд .

фото в якості заставки в Windows 10