Помилка 0xc1900223, 0xc1900404 оновлення функцій - версія 2004

Код помилки 0xc1900223 або 0xc1900404 зустрічається в "службі Windows Update" при спробі встановити оновлення функції до Windows 10, версія 2004. Давайте розберемо, як усунути цю проблему, щоб система оновилася.

помилка 0xc1900223 поновлення функції до Windows 10, версія 2004

1. Пошук та усунення несправностей

Насамперед підемо простим методом і запустимо засіб усунення неполадок центру поновлення Windows. Натисніть кнопок Win + I і перейдіть:

 1. Оновлення та безпека> Усунення неполадок> Додаткові кошти усунення неполадок> служби Windows Update.
 2. Перезавантажте комп'ютер після виконання завдання і перевірте, чи усунуто помилка.

усунення неполадок центру обнволенія Windows

2. Скидання кеша поновлення

Оновлення Windows 10 знаходяться в папці SoftwareDistribution і в малій частині catroot2 . Потрібно перебудувати ці папки заново за замовчуванням, так як старе вміст, оновлення версії, може конфліктувати з новою установкою оновлення. Для цього запустіть командний рядок від імені адміністратора і введіть команди нижче по черзі, натискаючи Enter після кожної. Далі спробуйте ще раз інсталювати оновлення функції.

 1. net stop wuauserv
 2. net stop cryptSvc
 3. net stop bits
 4. net stop msiserver
 5. ren C:\Windows\SoftwareDistribution SoftwareDistribution.old
 6. ren C:\Windows\System32\catroot2 catroot2.old
 7. net start wuauserv
 8. net start cryptSvc
 9. net start bits
 10. net start msiserver

Цими командами ми спочатку зупинили служби, які пов'язані з оновленням і заважали б нам перейменувати папку, так як процес був би зайнятий, потім ми перейменували папки, а нові створилися самі автоматично. Далі ми запустили зупинені служби назад.

net stop wuauserv bits cryptSvc msiserver

3. Відновити через MCT

Оновлення функцій можна встановити через утиліту Media Creation Tool від Microsoft. Перейдіть на сайт і натисніть " Завантажити засіб зараз ". Після запуску утиліти виберіть " Оновити цей комп'ютер зараз " і дотримуйтесь простих рекомендацій на екрані.

оновити цей комп'ютер зараз через Media Creation Tool

4. Очистити кеш DNS

Неузгодженість мережі, викликана конфліктом в кеші DNS, може не давати підключатися до серверів Microsoft. Запутсіте командний рядок і введіть команди по черзі, щоб очистити кеш DNS, після чого перезавантажте комп'ютер і перевірте чи усунуто помилка 0xc1900223.

 1. ipconfig /flushdns
 2. ipconfig /registerdns
 3. ipconfig /release
 4. ipconfig /renew

ipconfig / flushdns

5. Пошкоджені файли

Пошкоджені системні файли, які взаємопов'язані з центром поновлення, можуть видавати код помилки 0xc1900223 при оновленні функцій до наступної версії. Запустіть командний рядок і введіть дві команди по черзі. Ці команди відновлять системні файли, якщо вони є.

 1. sfc /scannow
 2. dism.exe /online /cleanup-image /restorehealth

Перевірка і відновлення файлів