Помилка Win32kbase.sys синього екрану в Windows 10

Win32kbase.sys - це базовий файл драйвера ядра Win32 операційної системи Windows, який знаходиться в папці System32. Якщо він буде пошкоджений або пропаде, ваш комп'ютер може викликати синій екран. Ця помилка може супроводжуватися наступними повідомленнями:

  • Виявлено проблему, і Windows була закрита для запобігання пошкодження вашого комп'ютера. Здається, проблема викликана наступним файлом: Win32kbase.sys.
  • На вашому ПК виникла проблема і його необхідно перезавантажити. Якщо ви хочете дізнатися більше, ви можете знайти в Інтернеті цю помилку: win32kbase.sys.
  • SYSTEM_SERVICE_EXCEPTION (win32kbase.sys).
  • Код помилки 0x0000000A: IRQL_NOT_LESS_EQUAL (win32kbase.sys).
  • Код помилки 0x0000001E: KMODE_EXCEPTION_NOT_HANDLED - (win32kbase.sys).
  • Код помилки 0 × 00000050: PAGE_FAULT_IN_NONPAGED_AREA - (win32kbase.sys).

Виправити помилку Win32kbase.sys BSOD в Windows 10

1 варіант подій . Якщо ви можете завантажитися на робочий стіл, то дотримуйтесь нижче способів.

2 варіант подій . Якщо ви не можете завантажитися на робочий стіл, то перезавантажте ПК три рази, щоб викликати додаткові параметри. Вам потрібно завантажиться до помилки або логотипу завантаження Windows і перезавантажити ПК на кнопку, і так три рази. У додаткових параметрів ви можете запустити командний рядок.

середовище відновлення командний рядок

3 варіант подій . Створіть установчу флешку Windows 10 і почніть встановлювати до пункту "Встановити". Як тільки до нього дійшли, натисніть знизу на " Відновлення системи ". Після цього вас перекине в додаткові параметри, де ви можете запсустіть командний рядок, як в варіанті подій 2.

Відновлення системи при установки Windows 10

1. Запустіть утиліту перевірки диска

Скористаємося інструментом ChkDsk для перевірки і відновлення жорсткого диска. Запустіть командний рядок від імені адміністратора і введіть команду  chkdsk C: /f /r, де C: це локальний диск на якому встановлена система Windows. Якщо у вас Windows встановлена, наприклад на диску F, то замініть C на F. Перезавантажте ПК після процесу.

chkdsk C: / f / r

2. Використання перевірки системних файлів SFC

Запустіть командний рядок від імені адміністратора і введіть команду sfc /scannow. Це перевірить системні файли на помилки і спробує виправити пошкоджені, якщо такі є. Процес займе 20 хвилин, після чого перезавантажте ПК.

Якщо він не зможе виправити помилки, то потрібно виконати це в безпечному режимі або як описано у варіанті подій 2, через командний рядок при завантаженні.

Перевірка і відновлення файлів

3. Використання DISM

Ви можете відновити пошкоджений образ системи за допомогою DISM. Відкриваємо командний рядок від імені адміністратора і вводимо наступні команди по порядку, чекаючи закінчення процесу після кожної:

  • Dism /Online /Cleanup-Image /CheckHealth
  • Dism /Online /Cleanup-Image /ScanHealth
  • Dism /Online /Cleanup-Image /RestoreHealth