Як посилити сигнал WiFi роутера: 9 способів своїми руками.

Бездротовий модем має зазвичай діапазон 30 метрів. Багато причин можуть знизити діапазон і знизити сигнал. Виникнення перешкод має можливість наступними факторами: металом, товстими стінами, сигнали від інших приладів, які використовують бездротові частоти (мобільники, СВЧ печі). Розберемо прості способи, щоб посилити сигнал WiFi.

 9 Способів як посилити сигнал WiFi роутера своїми руками

1. Мінімізувати використання пристроїв на частоті 2.4 ГГц

Найчастіше заважає побутова техніка: Радіо, СВЧ печі, системи безпеки, телевізійний пульт дистанційного керування. Доведеться замінити пристрої або відключати їх при використанні wifi. Що б перевірити яке пристрою створює перешкоду нашому мережному трафіку, можна по черзі відключати пристрої та дивитися на рівень сигналу. В такому випадку ми будемо приблизно знати що нам заважає.

доступ обмежено

2. Перемістити ваш роутер

Іноді рішення дуже просте. Потрібно просто знайти найбільш високу і комфортну точку для модему.

 • Виберіть високу точку вашого модему, щоб посилити ефективну дальність мовлення. Чим вище тим краще.
 • Спробуйте розмістити в центрі вашого житлового приміщення для більшого охоплення території. У центрі і високо.
 • Наблизьте свої пристрої до мережі, якщо можливо.
 • Знайдіть місце, де погано ловить сусідський wifi, спробуйте розмістити модем на тій точці.
 • Відійдіть від будь-якого металу: залізні полки, ящики і подібні речі. (Якщо використовуйте ноутбук наприклад)
 • Відійти від радіотелефонів, мікрохвильових печей.
 • Спробуйте застосувати всі перераховані вище пункти в один.

3. Поміняти режим мовлення роутера

Виберіть новий стандарт 802.11 N в настройках модему, якщо підтримує. 802.11 N пропонує набагато більший радіус дії і силу сигналу в порівнянні з пристроями стандартів 802.11 a / b / г. (Налаштування модему HG532e huawei з прихованими функціями. Щоб з'явилася функція зміни мовлення 802.11N, потрібно увійти з правами супер адміна.)

мережа мовлення

4. Переключити канал роутера на вільний

Модеми працюють на каналах від 1 до 11. Зміна каналу, дозволить роутеру створити чіткий сигнал між іншими бездротовими пристроями. Для тестування в приміщенні на якому каналі знаходиться мережа wifi, можна скористатися програмою Acrylic:

 1. Наша мережа.
 2. На якому каналі знаходиться і режим мовлення 802.11-n.
 3. Рожевий колір наше покриття на 10 каналі.
 4. Бачимо, що дві мережі (рожевий, блакитний) знаходяться на одному і тому ж каналі 1, вони заважають один одному.
 5. Можете перевірити статус рейтингу настройки.

Що маємо? Рівно те, що дві мережі wifi у моїх сусідів, знаходяться на одному і тому ж каналі, тим самим заважаючи один одному. Вибирайте канал на якому менше підключено мереж wifi або взагалі не підключено.

Acrylic WiFi

5. Посилити міць передачі роутера

Прочитайте інструкцію ймовірність опції xmit, потужності вашого модему: кількість енергії він використовує для передачі сигналу. Можете посилити це число до 45 (mW). Знайте, Ви ризикуєте перегріти або пошкодити маршрутизатор.

Приклад двох модемів. Шукайте настройку Transmit power і підвищить її. На першому малюнку вибрати пункт High . На другому вкажіть максимальне значення 20 .

Transmit powerHg532e

6. Змінити стандартну антену роутера

Знайти іншу антену від старого роутера, якщо вона потужніша і замінити її, що забезпечить більшу потужність. Не всі маршрутизатори дозволяють відкручувати звично антену. Вона кріпитися су-цільно, багато хто робить так як на відео.

антена роутер

7. Зробити спрямовану хвилю вай фай

Направити вашу мережу wifi не в 360 градусів, а менше, тим самим інші хвилі будуть відображатися і направлятися в одну сторону, що дасть невеликий ефект. Виріжте з банок пива, як на картинці. Найкраще підходить, коли з'єднати потрібно два роутера, що працюють в режимі: wds, повторювач. Ви повинні зрозуміти, що wifi буде погано працювати за закритою частиною банки. Цей спосіб, як дати більший коефіцієнт цілеспрямованої хвилі.

Посилити сигнал WiFi

8. Встановити ретрансляція

Називають ще "Повторювач". Розширює мережу одержуваного сигналу. Повторювач приймає сигнал від модему і підсилює його, щоб збільшити діапазон. Продається у вигляді блоку, який потрібно вставити в розетку після швидкого налаштування. Мають безлічі маршрутизаторів опцію "Репітер".

репитер

9. Установка підсилювача wifi (Бустер)

Підробити підсилювач, званий бустер, конкретно до модему. Бустер краще ніж повторювач. Репитер підсилює лише міць має сигналу, а не силу діапазону, що не скажеш про бустер. Застосовуйте двонаправлений "Бустер" для збільшення швидкості.

Booster