Як створити і налаштувати FTP-клієнт для Windows 10

FTP-клієнт використовують для завантаження файлів з комп'ютера на віддалений веб-сайт або FTP-сервер, а також для завантаження файлів і даних з веб-сервера на локальний комп'ютер. Ви можете використовувати FTP для передачі файлів між комп'ютерами і мобільними пристроями. У цій статті ми розберемо, як  створити FTP клієнт для підключення до FTP-сервера сайту в провіднику "мій комп'ютер" windows 10, щоб легко можна було користуватися завантаженими файлами з сайту, як звичайними файлами, які зберігаються на локальних дисках і завантажувати їх назад на ваш хостинг сайту без сторонніх програм .

Підключитися до FTP-сервера сайту за допомогою Провідника Windows 10

Щоб підключитися до вашого хостингу, сервера по FTP, потрібно створити FTP клієнт. Створювати і настроювати ми його буде без сторонніх програм, за допомогою провідника windows. Функція відома ще з часів windows xp, але було все складно і незрозуміло, і кожен раз з новим виходом windows вона удосконалювалася і ставала стабільною, що цілком замінить сторонні ftp клієнти для передачі даних на сервер. Проте це означає що даним методом ви зможете налаштувати ftp клієнт для будь-якої версії виндовс: windows xp, 7, 8.1, 10.

  • Натисніть кнопок  Windows + E  і виберіть зліва в стовпці "Цей комп'ютер".
  • Додайте мережеве розташування , якщо ви не бачите його, то натисніть ярлик в кутку як на картинці 2.

Додати мережеве розташування в провіднику Windows 10


  • З'явиться вітання майстра, натисніть " Далі ".
  • У такий вікні " Виберіть інше мережеве розташування ".
  • У відповідь на запит введіть адресу веб-сайту, FTP-сайту або мережеву адресу загального ресурсу. Натисніть нижче на посилання "Показати приклади", щоб подивитися.

А) Якщо ви хочете підключитися до FTP-сервера веб сайту на хостингу, то ви повинні налаштувати FTP сервер на вашому хостингу сайті, наприклад Cpanel, задавши там ім'я і пароль.

Розташування веб-сайту ftp

Б) Якщо ви підключаєтеся до іншого пристрою в своїй локальній мережі, ви можете використовувати приватний внутрішній IP-адреса. (Якщо потрібно вказати порт, то він ставиться після IP-адреси з двокрапкою, наприклад 192.168.1.1: 9090 ).

Вкажіть-розташування-вашого-веб-сайту

Вам доведеться вибрати, як налаштовувати вхід до вашого веб-сайту на хостинг сервері. Все рівно в двох випадках настройки робляться на вашому хостингу, де веб-сайт до якого хочете отримати доступ. Анонімний вхід-прі вході мережевої ftp папки в провіднику у вас запросить ім'я і пароль. Вхід з користувачем-зайде одразу під час відкриття вашої мережевої ftp папки в провіднику.

  • Зніміть прапорець "Увійти анонімно", потім введіть своє ім'я користувача FTP хостингу і натисніть кнопку "Далі", щоб продовжити. (Налаштовувати на хостингу).
  • Якщо хочете анонімно, то не знімайте прапорець і натисніть далі, але все рівно потрібно лізти в налаштування хостингу і налаштовувати ім'я і пароль. (Налаштовувати на хостингу).

Вказати ім'я і пароль користувача


Тепер вам потрібно вказати будь-яке ім'я. Це може бути ваше доменне ім'я, IP-адреса сервера, ім'я сайту або інше.

  • Натисніть кнопку "Далі" і дотримуйтесь інструкцій на екрані, щоб завершити додавання FTP-клієнта для підключення до FTP-сервера в провіднику в Windows 10.

Придумати будь-яку назву для FTP сервера


  • Відкрийте "Цей комп'ютер" (провідник) і ви побачите створений FTP клієнт для підключення до FTP-сервера для редагування вашого веб-сайту, обмін файлами між пристроями.

Створення FTP сервера в провіднику


[/ Alert-announce]