Як дізнатися якого покоління процесор Intel

При усуненні неполадок вашого комп'ютера або купівлі нового ПК, ви захочете дізнатися якого покоління процесор компанії Intel. Корпорація Intel випускає нове покоління процесорів майже щороку, і ви повинні намагатися купувати тільки процесори Intel останнього покоління. У серпні 2016 року Intel анонсувала процесори 7-го покоління. Процесори 6-го покоління були оголошені в серпні 2015 року.

З'ясувати, яке покоління має ваш процесор Intel досить просто, якщо ви перебуваєте в Windows 10/8/7. Ви можете визначити покоління, до якого належить ваш процесор Intel, глянувши на його номер моделі.

Позначення Процесора Intel

Як дізнатися покоління Intel процесорів в Windows 10

Ідентифікація покоління, до якого належить процесор Intel для комп'ютера, досить проста. Ви можете зробити це без допомоги сторонніх утиліт.

Крок 1 . Зайдіть в провідник "Цей комп'ютер", де локальні диски і натисніть на ньому правою кнопкою миші з право в стовпці, і виберіть властивості .

Вхід в параметри системи


Крок 2 . Як бачимо на малюнку нижче, в системному розділі Windows 10, відображається номер моделі вашого процесора. Це мій номер моделі процесора Intel i5-3330. У цій моделі після дефіса перша цифра і означає покоління процесора , Intel i5 3-го покоління. Може бути i5-5300u, що означає 5-го покоління.

Покоління процесора Intel i3