Помилка 0xc1900101 0x20004 при установці Windows 10

Помилка 0xc1900101 0x20004 виникає, коли користувач намагається оновити існуючу версію Windows 10. Користувачі отримують цю помилку, коли процес установки досягає 30% відсотків. Як правило, на цьому етапі процесу установки, система копіює встановлені файли в цільової розділ. Раптово процес застряє, коли хід копіювання становить 84%, показуючи повідомлення про помилку на екрані. Повний примітка помилки виглядає наступним чином: " Помилка 0xC1900101 - 0x20004. Помилка на етапі установки SAFE_OS під час операції INSTALL_RECOVERY_ENVIRONMENT ".

У більшості випадків за цю помилку відповідають настройки BIOS і SATA, так як копіювання файлів переривається. Перш ніж перейти до рішень, як виправити помилку 0xc1900101 0x20004, переконайтеся, що ви зберегли резервну копію всіх важливих файлів. Ви можете або зберегти їх на зовнішній "USB-накопичувач", або на диск.

Як виправити 0xc1900101 0x20004 в Windows 10

Способи усунення 0xc1900101 0x20004 Windows 10 не такі складні, як сама помилка. Ви можете виправити цю помилку дуже легко, виконавши прості інструкції. Для вирішення цієї проблеми існують два рішення. Оскільки ми вже знаємо, що BIOS і SATA несуть відповідальність за цю помилку, ми підемо на те, щоб зафіксувати ці дві речі, як частина рішення.

1. Процедура відключення всіх кабелів SATA

Оскільки процес установки зазвичай виконується онлайн, а також необхідні дані і інформація вже зберігаються в системі, не повинно бути ніяких проблем при від'єднанні кабелів SATA. Це не призведе до втрати даних, також рекомендую відключити всі зовнішні пристрої, такі як USB-накопичувачі, USB HUBS і принтер.

Розпочніть процес установки після успішного від'єднання всіх кабелів SATA, крім того, через який встановлюється або оновлюється Windows 10. Якщо ви не зовсім впевнені в процесі від'єднання, дивіться інструкцію з експлуатації. Якщо ви все ще бачите помилку 0xc1900101 0x20004 Windows 10, спробуйте наступне обхідний рішення.

кабель SATA

2. Відключити мережеві адаптери

Багато описували, що просто відключали всі мережеві адаптери (Network Adapters) і оновлення не застрявали в процесі установки з помилками на 25 відсотках.

Крок 1 . Натисніть кнопок Win + R і введіть команду  devmgmt.msc , щоб відкрити диспетчер пристроїв.

Диспетчер пристроїв


У диспетчері пристроїв, знайдіть в дереві рядок " Мережеві адаптери " і відключіть по порядку. Тепер спробуйте установку, сподіваюся процес не повинен зависати і видавати помилки 0xc1900101 0x20004.

Хочу зауважити, що деякі антивіруси і сторонні програми, як віртуальні машини, створюють свої мережеві адаптери, що іноді призводять до різних помилок в системі.

Відключення мережевих адаптерів

3. Очистити і обнулити CMOS

До багатьох ноутбуків є стандартні програми для обнуління CMOS, дивіться на сайтах виробників або dvd дисках з драйверами. Я розгляну варіант з комп'ютером.

  • Вимкніть весь джерело живлення для комп'ютера, витягніть все шнури з разеток і від'єднайте монітор.
  • Обережно відкрийте корпус, зазвичай це бічна кришка на системному блоці.
  • Знайдіть плоску батарею на материнській платі. Використовуйте керівництво для визначення місця розташування батарейки.
  • Обережно витягніть батарейку і почекайте близько п'яти хвилин.
  • Обережно вставте батарейку назад в материнську плату і закрутіть корпус.

Як дістати батарейку з комп'ютера