Неправильне ім'я користувача або пароль в Windows 10

Після поновлення і установки патча в Windows 10 може з'явиться повідомлення про помилки невірне ім'я користувача або пароль . Це повідомлення з'являється, кожен раз при завантаженні Windows 10 / 8.1 до початкового екрану вітання, де ви повинні ввести логін і пароль. Коли ви натиснете "OK", то ви зможете ввести облікові дані на екрані входу і успішно увійти в систему. Крім того, якщо ви увійшли до облікового запису користувача, наприклад "User1" і перезавантажили комп'ютер без явного виходу з системи. Потім, коли ви входите в систему як "User2", то ви можете побачити в диспетчері завдань, що "User1" як і раніше відображається як "увійшов в систему". Іншими словами, користувачі автоматично входять в систему після кожного перезапуску, що небажано.

Помилка " Неправильне ім'я користувача або пароль при завантаженні Windows 10 " відбувається через нову функцію, доданої в новіші версії Windows 10, яка називається " Покращена завантаження ". Microsoft реалізувала нову функціональність в більш нових версіях Windows 10, яка дозволяє Windows використовувати вашу реєстраційну інформацію для застосування налаштувань після оновлення. Ця функція автоматично завершує свій пристрій Windows 10 після установки оновлення і перезавантаження комп'ютера. Щоб виправити цю помилку, потрібно відключити використання реєстраційної інформації , що ми і зробимо.

Відключити реєстраційні дані для входу

Відкрийте " Параметри "> " Облікові записи "> " Варіанти входу "> справа перегорніть вниз і відключіть " Використовувати мої дані для автоматичного входу " і помилка повинна зникнути.

Якщо ви ще бачите помилку "Неправильне ім'я користувача або пароль" при запуску системи Windows, то приберіть пароль при вході Windows 10 .

відключити реєстраційні дані для входу