Як обрізати Фото на комп'ютері без програм в Windows 10

Windows Photo Viewer був замінений новим додатком "Фотографії" в Windows 10, яке є засобом перегляду зображень за замовчуванням. Якщо ви використовуєте windows 10 з самого початок, то повинні пам'ятати, що додаток "фотографії" було базовим засобом перегляду зображень з дуже невеликою кількістю варіантів редагування. За останні три роки, це додаток отримало багато нових функцій, і тепер воно стало кращим засобом перегляду зображень для Windows 10. Крім перегляду фотографій і їх редагування, ви також можете редагувати і створювати відео, об'єднати два відео в один і зробити відео з фото і музики. Якщо вам потрібно обрізати файл зображення, ви також можете це зробити. Покажу Вам два способи, щоб обрізати фото. Перший полягає в стандартному додатку " фотографії", А другий обрізати будь-який об'єкт на фото по контуру .

Як обрізати фото в програмі "Фотографії"

Крок 1 . Натисніть правою кнопкою миші на фото, яке хочете обрізати і виберіть в меню " І змінити за допомогою програми Фотографії ".

Відкрити зображення в додатку Фотографії

Крок 2 . У додатку "фотографії" натисніть на " Обрізати і повернути " і виберіть ту область, яку Вам потрібно обрізати. Далі натисніть Готово.

обрізати фото

Крок 3 . Далі Вам буде запропоновано зберегти зображення. Натисніть " Зберегти копію ", якщо ви хочете зберегти його, як інший файл, замість внесення змін до початкового файл зображення. Натисніть кнопку " Зберегти ", щоб застосувати зміни до вихідного зображення. Втрати якості я не помітив.

Зберегти обрізане фото

Як обрізати деталь або об'єкт по контуру

Цим способом я користуюся особисто. Він полягає в новому додатку  Piant 3D , який microsoft ввела в Windows 10. Насправді все дуже просто і швидко. Можна забути про фотошопі і ручному обрізанні по контуру. Piant 3D автоматично визначить область яку потрібно обрізати і зробить це. Давайте подивимося.

Крок 1 . Відкрийте меню "пошуку" і напишіть Paint 3D, далі запустите цей додаток. Далі просто перетягніть фото в програму, яка хочете обрізати. Можна ще натиснути на іконку папки зверху в лівому кутку, вибрати "Відкрити"> "Огляд файлів" і вказати місцезнаходження вашого зображення вручну. Як тільки ваше фото з'явилася в програмі Paint 3D, натисніть на " Створити тривимірний об'єкт ".

paint 3d

Крок 2 . Далі натисніть на " Чарівне виділення " і виберіть область або деталь на фото, яку потрібно обрізати по контуру і натисніть " Далі ".

чарівне виділення

Крок 3 . Paint 3D автоматично обріже по контуру вашу виділену деталь або область, але є один момент. На малюнку нижче видно що він не повністю обрізав, залишився ніс, для цього ви праворуч натисніть на олівець " Додати " і проведіть по затемненій області. Якщо вам потрібно видалити зайву захоплену контурну область, то натисніть " Видалити " і проведіть по тій області. Натисніть Готова .

Обрізати по контуру деталь на фото

Крок 4 . Перетягніть тепер об'єкт в сторону і ви побачите що фото обрізане по контуру. Далі просто виділіть непотрібні об'єкти і видаліть їх за допомогою кнопки Del.

Обрізати фото по контуру на ПК Windows 10

Крок 5 . Далі натисніть на меню, іконка папки в лівому верхньому кутку, і виберіть " Зберегти як ". Виберіть " Зображення ".

Зберегти як

Крок 6 . Далі в графі тип файлу , виберіть той формат, який Вам потрібен. Зазвичай це PNG формат , щоб фото було обрізане і без фону. Вкажіть ім'я файлу і місце для збереження. Натисніть Зберегти .

вибір формату