Desktop.ini що це на робочому столі Windows 10

Ви напевно бачили файли в форматі Desktop.ini всюди в Windows 10, будь то робочий стіл, зображення, музика або інші каталоги. Цей файл продовжує проявлятися, незважаючи на те, що ми ніколи не використовуємо його. Таким чином, файл стає загадковим для нас і збільшує нашу цікавість своєю присутністю, і чому він з'являється у всіх папках, і що це за файл. Перш за все, ви повинні бути впевнені, що Desktop.ini не є шкідливим файлом або вірусом. Windows автоматично створює цей файл і відповідає за відображення папки. Desktop.ini за замовчуванням прихований, але починає з'являтися при зміні налаштувань папки.

Desktop ini

Desktop.ini: Що це і як видалити в Windows 10

Desktop.ini - це створений Windows файл і працює для призначеного для користувача зовнішнього вигляду папки. Коли ви налаштовуєте зовнішній вигляд папки, файл визначає її зовнішній вигляд. Коли ви застосовуєте новий зовнішній вигляд, ви виявите, що Desktop.ini продовжує відображатися.

Зміна зовнішнього вигляду папки

Desktop.ini з'являтися на вашому робочому столі Windows 10, але ви не знайдете його на всіх ПК. Виникає питання, чому файл існує на конкретному комп'ютері. Відповідь полягає в тому, що цей файл прихований за замовчуванням в Windows 10. Але іноді, коли ви налаштовуєте папку, опція папки "розширені налаштування" сама змінюється, і вона стає видимою.

Оскільки Desktop.ini не є трояном або вірусом, тому немає необхідності у видаленні цього файлу. Що стосується вашого дискомфорту, ви можете змінити налаштування, щоб знову приховати цей формат файлу.

Як приховати файли Desktop.ini в Windows 10?

Крок 1 . Відкрийте провідник, він же "цей комп'ютер", натисніть вкладку "Вид" і "Параметри".

Провідник вид параметри

Крок 2 . У вікні, перейдіть на вкладку " Вид " і знизу в списку знайдіть " Більше не показувати приховані файли, папки і диски " і " Приховувати захищені системні файли ", виділіть їх галочками і точками, далі натисніть застосувати і OK. Таким чином файли Desktop.ini пропадуть з робочого столу та інших місць. Вони будуть існувати, але ви їх не будете бачити, так як вони приховані.

Захищені системні файли і приховані папки